Лист для підтвердження підписки відправлений на вашу пошту
ПРОЄКТИ, які БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА REBUILD UKRAINE 2024
Проєкт буде передставлений на марафоні громад
Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу
Створення спортивного комплексу в місті Умань має значну соціальну важливість, оскільки воно впливає на різні аспекти життя громади: - Покращення здоров'я та фізичної активності населення- Соціальна інтеграція та залучення молоді- Підвищення якості життя та культурного рівня громади- Економічні вигоди- Інтеграція з освітніми закладами та залучення міжнародних партнерів- Інклюзивність та реабілітація- Міжнародні стандартиМаємо на меті, зробити спортивний комплекс повністю енергонезалежним.
ОЦІНОЧНА ВАРТІСТЬ: 7 690 000 $
Об'єкти соціальної інфраструктури
ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва
Розвиток міжнародних зв'язків
громада активно співпрацює з містами-побратимами по всьому світу, зокрема в США, Ізраїлі, Польщі, Чехії, Литві, Грузії, Великобританії та Естонії.
Інтеграція в міжнародні програми
участь у програмах міжнародних донорських організацій, таких як U-LEAD, USAID, GIZ, для розвитку економічного потенціалу.
Залучення іноземних інвесторів
створення сприятливих умов для інвесторів із-за кордону через модернізацію інфраструктури та підтримку бізнесу
Туристична привабливість
громада приваблює щороку понад 600 тисяч туристів, зокрема паломників із-за кордону, що відкриває можливості для співпраці у сфері туризму
Географічні особливості
Загальна площа - 7000 гаЧеркаська область
Склад громади: Місто Умань Село: Полянецьке
Центральний регіон України, перехрестя ключових національних маршрутів та важливих міжнародних: E-95, M-50(Одеса-Київ; Львів-Дніпро)
Рекреаційні ресурси - Умань туристична перлина України: Дендропарк "Софіївка", місце поховання Рабі Нахмана. Понад 200 Га громади - це рекреаційні зони.Понад 10 новітніх туристичних об'єктів (Фентезі парк "Нова Софіївка", ДІАЗ "Стара Умань", центральний костел Успіння Богородиці, комплекс фонтанів "Перлина кохання", реконструйована Осташівська набережна, центральна площа міста, сквер Шевченка та етно-парк "Хащі-Дружба-Ерусалим".
Природні ресурси
родючі чорноземи, лісові масиви та паркові зони (понад 13% території), значні площі водних ресурсів, що створюють можливості для аграрних і рекреаційних проектів.
Інфраструктура
промислові зони, виробничі та складські приміщення площею понад 250 тис. м². Умань є великим логістичним центром, розташованим на перехресті міжнародних транспортних шляхів (автомагістралі Е-95 та Е-50)
Культурна спадщина
наявність туристичних зон, таких як дендропарк "Софіївка", "Нова Софіївка", а також хасидський паломницький центр, що приваблює тисячі туристів щорічно.
Людський капітал
значна частина населення – працездатні молоді люди, активна участь студентів та підприємців у розвитку місцевої економіки.
82 655мешканців громади(станом на 01.01.2024)
СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ ГРОМАДИ:
Економічне зростання громади
● Покращення підприємницького клімату та залучення інвестицій● Розвиток агропромислового комплексу● Ефективна реалізація туристичного потенціалу
Підвищення якості життя
● Доступність послуг та безпека населення● Розвиток соціальної інфраструктури, охорони здоров'я та спорту● Підтримка фізичної культури та забезпечення екологічної безпеки
Координація дій між владою, бізнесом та громадою
● Підтримка медицини, освіти та житлово-комунального господарства● Створення умов для розвитку громадянської активності та залучення населення до процесів управління
Освіта54
Адміністративні будівлі46
Медицина5
впровадження стратегічних проєктів
Умань - ВПРОВАДЖЕННЯ БІОПАЛИВА ТА МОДЕРНІЗАЦІЯ ПОСТАЧАННЯ ТЕПЛА
Партнери/учасники/донори: фінансування Швецією централізованого теплопостачання в Україні Програма: DemoUkrainaDHІнвестиція: 970 000 євро Цей демонстраційний проєкт мав суттєве соціальне значення, а саме: мікрорайон, в якому проводилася модернізація, не забезпечувався теплом протягом всього опалювального сезону, крім цього, тепло постачалося у недостатніх обсягах для підтримки нормальної температури в приміщеннях. Завдяки демонстраційному проєкту ситуація була покращена.До реконструйованої системи теплопостачання була підключена школа. Попередньо школа опалювалася вугільним котлом з порушенням санітарних норм.Приблизно два кілометри підземної магістралі знаходилося в аварійному стані та спостерігалися регулярні витоки теплоносія. Як самі витоки, так і безперервні земельні й ремонтні роботи, створювали великі проблеми для людей, що мешкають поблизу від траси.
промисловість
Промисловість на території громади:
Кількість зареєстрованих громадою руйнувань:
Зруйновано:
Плетньова Ірина Григорівна
20301, місто Умань, Черкаська область, площа Соборності, 1e-mail: ten.rku%40vvg-ce-mu, телефон: +380 (4744) 3-30-63