13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

звернення голови громади Cпажевої світлани до учасників REBUILD UKRAINE 2023

ПРОЄКТИ, які БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА REBUILD UKRAINE 2023

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Покровський центр дозвілля

Завдання проєкту: створення на базі комунального закладу культури «Покровський центр дозвілля» сучасного центру надання культурних послуг.
Основна мета проєкту - проведення комплексу робіт щодо модернізації будівлі і прибудинкової території закладу у відповідності до вимог часу (енергоефективність – доступність – безпечність - безбар’єрність). Проєкт передбачає:● проведення будівельно-монтажних робіт із застосуванням енергозберігаючих технологій ремонт та переобладнання сцени та глядацької зали на 630 місць ● облаштування укриття ● забезпечення безперешкодного доступу до закладу осіб з обмеженими можливостями● створення зон для організації комфортного дозвілляоблаштування паркової зони на прилеглій до закладу території.

Оціночна вартість: 5 500 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Реконструкція водопровідної мережі

Проєктом передбачається провести реконструкцію 9 км центрального водогону смт Покровське з підключенням абонентівдо ділянки реконструкції та встановити насосну станцію ІІІ підйому з резервуаром питної води.
Результатом реалізації цього проєкту буде покращення якості надання послуги централізованого водопостачання та забезпечення якісною питною водою населення смт Покровське (12 536 осіб, в тому числі, 3047 внутрішньо переміщених осіб).

Оціночна вартість: 1 300 000 $

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Будівництво очисних споруд мережі водовідведення

З метою покращення екологічного стану в громаді та запровадження сучасних технологій очищення стічних вод даним проєктом планується здійснити будівництво сучасних очисних споруд на території смт Покровське, які будуть відповідати діючим санітарним вимогам.
Реалізація данного проєкту надасть можливість підвищити якість надання послуги водовідведення для майже 22 600 населення громади, в тому числі, 3047 ВПО.

Оціночна вартість: 1 250 000 $

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб

Метою проєкту є підвищення рівня забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, що потребують поліпшення житлових умов, шляхом створення фонду житла для тимчасового проживання.
Проєктом передбачається провести реконструкцію нежитлової будівлі непрацюючого дошкільного навчального закладу площею 1134 кв.м. В результаті переобладнання та перепрофілювання приміщення проєктом передбачається облаштування 14 квартир для проживання не менше 10 сімей ВПО.

Оціночна вартість: 900 000 $

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Реконструкція та модернізація будівлі спортивної школи

Проєкт передбачає створення якісних комфортних умов для занять фізичною культурою та спортом всього населення Покровської громади.
У травні 2023 року будівля школи зазнала пошкоджень внаслідок ракетного обстрілу та внесена до державного Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Проєкт передбачає:● виготовлення ПКД● проведення будівельно-монтажних робіт із застосуванням енергозберігаючих технологій ● реконструкція та переобладнання плавальних басейнів та душових, холу першого та другого поверхів, системи вентиляції; ● влаштування модульної котельні;● облаштування укриття● модернізація системи водопостачання та водовідведення;● модернізація системи електропостачання.

Оціночна вартість: 3 500 000 $

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Встановлення дахової сонячної мережевої електростанції

Підприємство «Покровський центр ПМСД» надає медичні послуги населенню трьох територіальних громад: селищної та двох сільських, та утримується на умовах міжмуніципального співробітництва. Послугами амбулаторії користуються 22500 осіб, в тому числі, 3000 внутрішньо переміщених осіб. У період воєнного стану щомісячне обслуговування пацієнтів зросло на 16% і в середньому становить 4928 осіб, що потребують медичного спостереження та своєчасного надання медичних послуг.
Враховуючи нестабільність роботи централізованої електромережі, можливість блекаутів, планується встановити дахову сонячну мережеву станцію потужністю 20 кВт на площі 400 кв.м для забезпечення безперебійної роботи медичного обладнання Покровської амбулаторії та надання якісних медичних послуг населенню.

Оціночна вартість: 20 000 $

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Капітальний ремонт центру соціального обслуговування

Проєкт передбачає створення сучасних комфортних умов проживання та догляду за літніми людьми у стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання Покровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та популяризація відділення як в громадах області, так і за її межами.
Капітальний ремонт покрівлі, системи опалення, утеплення фасадів будівлі із заміною віконних блоків та системи вентиляції кухні відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Покровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Оціночна вартість: 675 000 $

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва

Illustration
  створення освітнього конкурентноспроможного середовища
  впровадження енергоефективних технологій в комунальних закладах
  перехід на нові альтернативні джерела енергії
  якісне водопостачання
  впровадження інноваційних технологій в галузі медицини

Географічні особливості

Illustration
 • ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА - 69698, 9 ГА ДНІПРОПЕТРОВСЬКА область

  Склад громади: Селище міського типу: ПокровськеСела: Андріївка, Братське, Вільне, Герасимівка, Піщане, Нечаївка, Радісне, Остапівка, Христофорівка, Вишневе, Вербове, Данилівка, Єгорівка, Першотравневе, Новоолександрівка, Кирпичне, Привілля, Катеринівка, Дрозди, Зарічне, Коломійці, Олексіївка, Тихе, Вовче, Орли, Мечетне, Кривобокове, Киричкове, Діброва, Маяк, Малинівка, Гапоно-Мечетне, Солоне, Олександрівка, Богодарівка, Добропасове, Писанці, Старокасянівське, Гай, Відрадне, Зелена Долина, Новоскелювате, Романки, Водяне, Скотувате, Отрішки, Петриків, Левадне, Чорненкове

● Знаходиться на перехресті трьох областей Дніпропетровської, Запорізької та Донецької. ● Відстань до м. Дніпро 127 км, м. Запоріжжя 95 км, м. Донецьк 136 км. ● В смт Покровське функціонує автостанція та залізнична станція, яка має розвантажувально-навантажувальну дільницю.

ПРИРОДНІ РЕСУРСИ ТА ЗЕМЛІ ГРОМАДИ 

 • Noun_100px

  поклади корисних копалин

  Граніт, запаси - 1187 тис.куб.м, Пісок для силікатної цегли - 1915 тис.куб.м, Суглинок - 1255 тис.куб.м

 • природно-заповідниЙ фонд

  Землі природно-заповідного фонду становлять 7519,00 га, землі лісового фонду - 1022,00 га, лісосмуги та польові дороги близько 998,00 га, водного фонду 205,5 га

ЗЕМЛІ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ВЛАСНОСТІ, ГА:

Illustration

Інвестиційна привабливість 

З метою залучення інвестицій в будівництво передбачено земельні ділянки площею 7.9619 та 2,5 га для будівництва лінії бетонних виробів та будівництва асфальтного заводу

  Значний людський потенціал та кваліфікована робоча сила
  Затверджена Стратегія розвитку на 2017 – 2025 роки
  Вигідне географічне розташування та розвинута інфраструктура
  Наявність вільних земельних ділянок та приміщень для реалізації інвестиційних проєктів
  Сприятливі природно кліматичні умови
  Туристичний потенціал, представлений великою кількістю туристичних об’єктів та об’єктів історичної спадщини
  Розвинутий агропромисловий комплекс
  Значно нижча вартість оренди 1 га землі, в порівнянні з територіями, які розташовані поблизу міст обласного значення
  Сприятливий бізнес-клімат та всебічна підтримка місцевої влади

З метою реалізації раціонального використання і охорони земель, повної й об’єктивної інформації про кількісний і якісний стан земельних ресурсів створено геопортал громади, який постійно оновлюється та доповнюється.

Форма власності земель громади, га:

Illustration

19683 МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

СТАНОМ НА 01.01.2022 Покровська громада - сучасний степовий агрополіс, який створює можливості комфортного та безпечного життя для своїх мешканців завдяки високотехнологічному сільському господарству, розвитку переробної промисловості та нових технологій; гостинний край, який щедро ділиться своїми надбаннями.

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ ГРОМАДИ

 • Впливовий центр розвитку сучасних агротехнологій, а також виробництва екологічно чистих харчових продуктів та іншої продукції та послуг сільського походження, відкритий до інвестицій та міжнародних зв’язків

 • Громада із сучасною розвиненою інженерною інфраструктурою забезпечує мешканцям здорові умови життя в здоровому природному середовищі

 • Здорова, добре освічена, культурна, духовна, згуртована та активна спільнота почувається безпечно і здатна впливати на ситуацію в громаді

В ГРОМАДІ РОЗРОБЛЕНІ ТА ЗАТВЕРДЖЕНІ:

  Стратегія розвитку Покровської громади на 2017-2025 рр.
  Програма соціально-економічного розвитку на 2023 рік
  Програми продовольчої безпеки Покровської селищної територіальної громади на 2022- 2023 роки зі змінами
  Програма підтримки сільськогосподарських товаровиробників Покровської селищної ради на 2023-2025 роки
  Програма місцевого економічного розвитку
  Інвестиційний паспорт громади
  Економічний профіль громади
  Розпорядження про впровадження системи міжмуніципального енергетичного менеджменту
  План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату
  Детальний план території

КІЛЬКІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ 

освіта20

Культура31

Спортивнашкола

Медицина2

monument1Created with Sketch.

Адміністративні будівлі7

впровадження проєктів по відновленню

Illustration

Запровадження енергозберігаючих заходів в двох освітніх закладах

Партнери: USAID DOBRE «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»
Впровадження енергозберігаючих заходів в закладах освіти Покровська гімназія №1 та Покровська гімназія №2
Що було зроблено:
Покровською громадою в липні 2023 року по проєкту швидкого реагування на виклики від Програми USAID DOBRE отримано на заміну пошкоджених - 107 металопластикових вікон та 6 дверей, які встановлені в двох освітніх закладах.

Illustration

PROSTIRDIY

Партнери: Програма Evrope of Hoys країна Німеччина
Мета: Відновлення роботи комунікативного середовища для внутрішньо переміщених громадян, людей з інвалідністю та для сімей, які потрапили у складні життєві обставини.
Що було зроблено: Здійснено заміну віконних і дверних блоків фасадної частини комунального закладу культури «Покровський центр дозвілля», пошкоджених вибуховою хвилею у березні 2022 року.

Illustration

Створення логістичного центру

Партнери: U-lead з Європою
Мета: забезпечення продовольчої безпеки на території громади, підтримка малого і середнього бізнесу. Що було зроблено: проведено поточний ремонт приміщень площею 306 кв.м, підготовлені комунікації та інфраструктура. Придбано обладнання для функціонування логістичного центру (холодильне обладнання, обладнання для розвантаження продукції, матеріали для фасування).
З серпня 2023 року логістичний центр працює як центр розвантаження та видачі гуманітарної допомоги для ВПО, соціально-незахищеним верствам населення.

напрямки розвитку місцевої економіки

Illustration
 • сільське господарство

  52 агроформування та близько 540 землекористувачів. На території громади діють три сільськогосподарські кооперативи:● медовий● молочний ● овочевий Єдина в Україні демонстраційна ферма СП «Молочарське».

руйнування

  Fichier 1false
  109 житлових будинків 
  Fichier 1false
  Освіта та спорт:1 заклад середньої освіти
  1 заклад дошкільної освіти
  1 заклад позашкільної освіти (спортивний)
  Fichier 1false
  3 заклади культури
  Fichier 1false
  1 адмінбудівля селищної ради
  Fichier 1false
  1 комунальне підприємство
Illustration

покровська міська територіальна громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

Спажева Світлана Анатоліївна

Покровський селищний голова

Адреса: вул. Центральна, 20, смт. Покровське, Україна, 53600 Електронна пошта: au.vog.pd.gto.rkop%40ofniТелефон: +380 5638 21242