Лист для підтвердження підписки відправлений на вашу пошту
13-14 ЛИСТОПАДА 2025 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
13-14 ЛИСТОПАДА 2025 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
Код КОАТУУ 4625887500
учасник виставки - конференції REBUILD UKRAINE 2024
Реабілітаційна екосистема Unbroken
Unbroken – унікальна екосистема людяності, що об'єднує десятки проєктів, що реалізовуються за підтримки партнерів та інвесторів, та спрямовані на лікування та реабілітацію українців, що постраждали від наслідків війни.
Проект включає лікування, протезування, фізичну та психологічну реабілітацію, житло та реінтеграцію українців. Тут виготовляють та встановлюють протези.
З 24 лютого 2022 року в Unbroken врятували понад 15 тис. постраждалих, серед яких 2 000 дітей.
Центром екосистеми UNBROKEN є Національний реабілітаційний центр, де отримують комплексну медичну допомогу військовослужбовці та цивільні. Центр працює на базі Першого медоб'єднання Львова – найбільшої медичної установи України, до якої входять дві дорослі лікарні та одна дитяча.
Місія проекту - рятувати, протезувати та реабілітувати українців в Україні.
Об'єкти соціальної інфраструктури (охорони здоров'я)
Будівництво хірургічного корпусу в реабілітаційній екосистемі Unbroken
Проект передбачає будівництво нового хірургічного корпусу для забезпечення зростаючого попиту в наданні невідкладних хірургічних втручань пов’язаних з воєнними травмами.
За час повномасштабного вторгнення у реабілітаційному центрі Unbroken надано реабілітаційні послуги для понад 15 тисяч пацієнтів. Перш за все це хірургічні операції, які пов’язані з мінно-вибуховими та опіковими травмами, а також надскладні операції з трансплантації органів. Медична екосистема Unbroken стрімко розвивається та потребує нових медичних закладів з ліжко-місцями. На сьогодні на стаціонарному лікуванні перебуває понад 3500 пацієнтів, при потребі майже ще понад 1000. Вирішенням цієї проблеми є побудова нового хірургічного корпусу на 230 ліжкомісць площею понад 20 000 м кв.
Об'єкти соціальної інфраструктури (охорони здоров'я)
Будівництво Центру для людей похилого віку в реабілітаційній екосистемі Unbroken
Проект передбачає будівництво Центру для людей похилого віку у зв’язку із зростанням попиту у подібних закладах, в т. ч. через велику кількість ВПО у м. Львові.
На території Львова функціонує лише один заклад такого типу, у якому проживають 292 людини пенсійного віку, з них 45 є ВПО. Черга перевищує 20 людей на одне місце. У зв’язку з цим прийнято рішення збудувати сучасний Центр для людей похилого віку у північній частині міста застосувавши досвід проекту м. Канни (Франція). У першій черзі Центру буде створено 350 ліжкомісць. Загальна площа центру перевищуватиме 20 000 м кв.
Водопостачання та водовідведення
Будівництво трамвайної колії до реабілітаційного центру Unbroken
Проект передбачає покращення транспортної доступності до Національного реабілітаційного центру Unbroken через реконструкцію вул. Миколайчука. Реконструкція передбачає будівництво трамвайної лінії, смуг руху громадського транспорту та транспорту екстрених служб, велоінфраструктури.
Вулиця Миколайчука є однією із центральних магістралей північного району м. Львова, яка з одного боку зв’язує його з центром міста, а з іншого – є виходом на мережу зовнішніх автомобільних доріг державного значення.
Проект є складовою реабілітаційної екосистеми Unbroken, та націлений на покращення транспортного сполучення екосистеми з центром міста.
Об'єкти транспортної інфраструктури
Будівництво підземного паркінгу у центральній частині м. Львова (концесія)
Метою проекту є створення нових паркомісць у центральній частині м. Львова (пл. Є. Петрушевича) для вирішенням надзвичайно гострої міської проблеми із паркуванням.
Проект реалізовуватиметься в межах міського скверу та передбачає його реконструкцію. Проектом передбачено будівництво паркінгу в один підземний рівень, місткістю 100 паркомісць, з яких до 20 паркомісць будуть облаштовані зарядними станціями для електромобілів. Паркінг також додатково функціонуватиме як підземне укриття (бомбосховище).
Моделю реалізації проекту пропонується державно-приватне партнерство, а саме концесія (DBFOM). Інвестор здійснює будівництво та управління підземним паркінгом, та повертає інвестиції за рахунок надання послуг з паркування та зарядки електромобілів. Термін концесії – 30 років.
Статус проекту: підготовка до концесійного конкурсу.
Об'єкти транспортної інфраструктури
Візьми будинок під опіку
Проект передбачає відновлення житлових будинків, які постраждали внаслідок масованого ракетного обстрілу м. Львова 4 вересня 2024 року. Внаслідок цього обстрілу було вбито 7 людей, а понад 60 отримали поранення. Також, було пошкоджено 189 будинків, з них 19 – пам’ятки архітектури. Значних руйнувань зазнали 20 будинків, і на жаль, деякі із них не підлягають відновленню.
З метою відновлення 20 найбільш зруйнованих будинків Львівська міська рада започаткувала ініціативу «Візьми будинок під опіку». У рамках ініціативи благодійники можуть взяти під опіку та відновити один з будинків або частково профінансувати один з видів робіт. У ініціативі вже буть участь більше 30 українських та міжнародних компанії, однак через значні руйнувань частина будинків досі потребують значних коштів на відновлення.
Об'єкти соціальної інфраструктури (освіти, культури та спорту)
Будівництво крематорію у м. Львові
Проект передбачає будівництво крематорію для вирішення проблеми з постійною нестачею вільних земель у місті Львові для поховань.
Це буде не лише перший крематорій у місті Львові, а й на заході України. Найближчі крематорії знаходиться у Києві та Одесі.
Проект включає будівництво крематорію та колумбарію, влаштування зони відпочинку та автостоянки, інженерне забезпечення території.
Для реалізації проекту є сформована земельна ділянка, розроблено проектно-кошторисну документацію та отримано дозвільні будівельні документи.
Урядування та надання найважливіших публічних (адміністративних) послуг
Встановлення теплового насосу потужністю 15 МВт на скиді каналізаційних очисних споруд
Проект передбачає встановлення теплового насосу потужністю 15 МВт тепла на скиді каналізаційних очисних споруд, для включення отриманого тепла в систему централізованого опалення.
Розвиток централізованого теплопостачання – пріоритет м. Львова. Застосування теплових насосів є одним із найбільш актуальних напрямів розвитку теплогенерації в контексті декарбонізації, електрифікації та розвитку ВДЕ.
Каналізаційні стоки завжди мають тепло, яке наразі повністю втрачається.
Тепловий насос на каналізаційних очисних спорудах Львова дозволить генерувати зі стоків теплову енергію для опалення помешкань понад 50 тис. мешканців північної частини міста. ККД для такого типу насосів сягає показника 3,5.
Об'єкти енергозабезпечення
Модернізація каналізаційних очисних споруд м. Львова
Каналізаційні очисні споруди Львова приймають 350 тис. м3 стоків на день. В людському еквіваленті забруднення складає 2 млн. і споживають близько 80 МВт*годин електроенергії на добу.
Проект передбачає модернізацію каналізаційних очисних споруд, шляхом встановлення нових пісколовок, заміни повітродувок і ремонту частини застарілого обладнання і конструкцій. Це дозволить в екстренному порядку зменшити кількість поживних речовин в скиді на 50%, а також зменшити споживання електроенергії на 30%.
Водопостачання та водовідведення
Будівництво 20 МВт сонячної генерації в рамках Львівського енергетичного хабу
Проект передбачає створення стійкого центру генерації енергії та тепла для забезпечення критичної інфраструктури з використання відновлювальних джерел енергії.
Триває будівництво когенераційної газопоршневої станції з виробництва електроенергії та тепла потужністю 20 МВт на основі чотирьох норвезьких когенераційних установок. Ця технологія передбачає можливість комбінування когенераційних установок з сонячною, вітряною та гідро-електростанціями.
В рамках цього проекту передбачається реалізація другого компоненту: будівництво потужностей СЕС з інвертором і накопичувачем електричної енергії. Потужність установки СЕС – 20 МВт.
Об'єкти енергозабезпечення
Будівництво комбінованої парогазової установки потужністю 100 МВт
Проект передбачає встановлення комбінованої парогазова установки потужністю 100 МВт на міській ТЕЦ з максимальним використанням скидного тепла, що дозволить задовольнити до половини наявного попиту на електроенергію в м. Львові та отримувати до 70% тепла від когенерації.
Об'єкти енергозабезпечення
ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва
Географічні особливості
Загальна площа - 31560 галЬВІВСЬКА область
Склад громади: міста: Львів, Винники, Дубляни;селища міського типу: Брюховичі, Рудне; села: Малехів, Лисиничі, Підбірці, Рясне-Руське, Підрясне, Малі Грибовичі, Великі Грибовичі, Ситихів, Збиранка, Гряда, Воля-Гомулецька, Зашків, Зарудці, Завадів, Малі Підліски
● Переваги географічного розташування:- 60 КМ до кордону з ЄС- Перехрестя міжнародних транспортних шляхів- Розвинена транспортна та логістична інфраструктура- Другий найбльший міжнародний аеропорт країни
● Львів стане основним залізничним хабом TEN-T в Україні. Всі чотири залізничні коридори TEN-T в Україні проходитимуть через ЛьвівУ 2025 буде розпочато будівництво євроколії від польського кордону (Мостиська) до м. Львова
ВИГІДНЕ РОЗТАШУВАННЯ
БЕЗПЕЧНЕ МІСТО
ТАЛАНОВИТІ ТА КВАЛІФІКОВАНІ СПЕЦІАЛІСТИ
Інвестиційна привабливість
Не зважаючи на війну в Україні, Львів залишається одним з найпривабливіших міст для інвестування в Україні для іноземних інвесторів, що підтверджується міжнародними рейтингами та нагородами у 2022-2023 рр:
Доступні інвестиційні механізми:
У Львівській міській раді функціонує окреме управління інвестицій та проектів, яке займається залученням та супроводом інвесторів, реалізацією інвестиційних проектів та економічним розвитком міста.
Львівська міська рада надає безповоротну фінансову підтримку для бізнесу на території Львівської громади під час воєнного стану.
1 000 000мешканців громади(станом на 01.01.2024)
Стратегічні напрями розвитку Львівської громади в умовах воєнного стану:
Підтримка Збройних Сил України. Забезпечення потреб ЗСУ, підтримка виробництв mil-tech та військова підготовка мешканців
Стійкість (Resilience). Забезпечення безперебійної роботи критичної інфраструктури та впровадження ефективних механізмів реагування на загрози
Єдність громади. Підтримка громадських об’єднань, волонтерських спільнот і кластерних об'єднань, та розвиток Львівської агломерації
Розвиток екосистеми людяності UNBROKEN, медичних об’єднань, поліклінік та ветеранської спільноти
Інноваційна економіка. Реалізація проєктів з суттєвим економічним ефектом; синергія закладів освіти, бізнесу та науково-дослідних інституцій; розвиток виробництва та підтримка підприємців
Національно-патріотичне та спортивне виховання, нові сенси в освіті та культури
Співпраця із міжнародними партнерами
впровадження стратегічних проєктів
Національний реабілітаційний центр Unbroken
Партнери / учасники / донори: Міські ради Фрайбурга, Вільнюса, Варшави, Товариство Червоного Хреста, GIZ, DAHW, Lviv IT Cluster, АТ Нафтогаз Україна, IKEA, Signify та інші.
Мета – лікування, протезування, фізична та психологічна реабілітація, житло та реінтеграція українців.
Що було зроблено: У 2022-2023 рр. було реконструйовано старий корпус місьої поліклініки під сучасний реабілітаційний центр. Офіційне відкриття відбулось у травні 2023 року. Загальна площа реабілітаційного центру становить 9 638 м. кв. Кількість поверхів - 7. Центр може приймати 10 тис. пацієнтів на рік.
Центр протезування та ортезування Unbroken
Партнери / учасники / донори: Уряд Німеччини та GIZ Ukraine.
Мета – створення сучасного Центру протезування та ортезування міжнародного рівня, здатного забезпечувати якісну та комплексну допомогу людям з ампутованими кінцівками, зокрема військовослужбовцям і цивільним особам, які постраждали внаслідок війни.
Що було зроблено: Збудовано сучасну одноповерхову будівлю площею 1 000 кв. м, що включає центр з виготовлення протезів, навчальні аудиторії, кімнати для примірки та випробувань протезів, а також внутрішній дворик для відпочинку. Встановлено сучасне обладнання (AFT, Romedis) для виготовлення протезів верхніх та нижніх кінцівок загальною вартістю 650 тис. євро. Щороку у Центрі виготовляють протези для більш ніж 1200 осіб. Проект передбачає навчальні програми для протезистів за міжнародними стандартами ISPO за підтримки німецького уряду та GIZ Ukraine.
Центр матері та дитини "Unbroken Mothers"
Партнери / учасники / донори: Товариство Червоного Хреста України
Мета – створення тимчасового житла для жінок при надії та матерів з дітьми із категорії ВПО, їх соціалізація та психологічна реабілітація.
Що було зроблено: Збудовано Центр, який включає дві двоповерхові будівлі, загальною площею 1300 м2. Перші мешканки сюди заселилися ще влітку 2022 року. Одночасно тут може проживати 112 осіб. Будинки звели із дерев’яних конструкцій, які збирали на місці. В кожному з них облаштували спальні кімнати, пральні, душові, вбиральні, кімнати відпочинку, дитячі зони, кухні, їдальні, котельні. Поруч є дитячий та оглядовий майданчики, озеро, облаштовано хідники. Зона відпочинку біля Центру стала переможцем європейської премії архітектури і дизайну New European Bauhaus Prize 2024.
Будівництво соціального житла для поранених ВПО
Партнери / учасники / донори: Європейська Комісія, European Union in Ukraine, НЕФКО
Мета – будівництво тимчасового житла для ВПО, які проходять реабілітацію у Центрі UNBROKEN.
Що було зроблено: Проект передбачає будівництво восьми шестиповерхових будинків, де зможуть проживати до 700 осіб. В межах проєкту в будинках передбачено одно-, дво- та трикімнатні кампуси, де люди матимуть змогу мешкати разом зі своїми сім’ями. Для реалізації проекту було залучено 19,5 млн євро грантового фінансування від Європейської Комісії. Проект перебуває на етапі будівництва (завершується будівництво першого з восьми будинків).
Реаблітаційний центр в Брюховичах
Партнери/учасники/донори: Центральне агенство з управління активами уряду Литви, Товариство Червоного Хреста України, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.
Мета – збільшення спроможності Львова щодо надання реабілтаційних послуг шляхом створення одного з найбільших реабілітаційних центрів на заході України. Центр буде складовою реабілітаційної екоссистеми Unbroken.
Що було зроблено: залучено понад 10 млн євро для реалізації проекту та розпочато будівельні роботи з реконструкції та розширення існуючої лікарні під реабілітаційний центр.
Навчальний хаб UNBROKEN
Партнери/учасники/донори: Програма розвитку ООН, УКВБ ООН та німецький муніципалітет Мурнау-ам-Штаффельзе.
Мета – створення сучасного простору для навчання лікарів та проходження медичної практики студентів на базі реабілітаційного центру Unbroken. Проект також має на меті підтримку релокованих підприємтв медичного спрямування.
Що було зроблено: збудовано навчальний хаб загальною площею 450 метрів квадратних. Проведено конкурс з пільгової оренди для релокованих бізесів медичного спрямування. Облаштовано навчальні приміщення та реалізується програма постійного навчання для лікарів та студентів медичних університетів.
Індустріальний парк «Сигнівка»
Партнери/учасники/донори: Alterra Group (керуюча компанія індустріального парку)
Мета - проект передбачає будівництво індустріального парку на території площею 30 га, що міститиме понад 150 тис. кв. м. виробничих площ, а також створення громадського центру з науково-технологічним центром та бізнес-інкубатором.
Спеціалізація індустірального парку: переробна промисловість. Інціатором створення виступила Львівська міська рада.
Що було зроблено: У грудні 2023 р. керуюча компанія розпочала будівництво першого етапу індустірального парку (27 000 м²), який буде введено в експлуатацію на початку 2025 року.
Дослідний центр для студентів інженерних спеціальностей
Партнери/учасники/донори: Lviv IT Cluster
Мета - реконструкція комунальної будівлі у центрі м.Львова (площею 1 356 м. кв.) та створення у ній Дослідного центру для студентів інженерних та ІТ спеціальностей. Дослідний центр міститиме 11 лабораторій з актуальних інженерних напрямів, а також опенспейси, лекторії, мітингруми. Для студентів доступ до лабораторій та розхідних матеріалів Центру буде безкоштовний. У межах Дослідного центру діятиме програма менторингу та супроводу наукових проектів студентів.
Що було зроблено: Проведено інвестиційний конкурс та визначено переможця - Lviv IT Cluster, з яким укладено інвестиційний договір про реалізацію проекту. Упродовж 3,5 років інвестор повністю реконструює будівлі та розпочне облаштування лабораторій. Загальний термін реалізації проекту - 7 років.
Створення книгарні у центрі м. Львова
Партнери/учасники/донори: Видавництво «Човен» (ТОВ «Видавництво Львівського Медіафоруму»)
Мета проекту: реконструкція комунального приміщеня у центрі м.Львова (площею 382,2 м. кв.) та створення у ньому книгарні з читацьким залом та мистецькими елементами. Книгарня міститиме три зали, коворкінг-зону для презентацій, обговорень та воркшопів.
Що зроблено: проведено інвестиційний конкурс та визначено переможця - Видавництво «Човен», з яким укладено інвестиційний договір про реалізацію проекту. Інвестор розпочав ремонтно-реставраційні роботи в приміщенні. Завершення реалізації проекту заплановане на 2025 рік.
Пріоритетні галузі економічного розвитку Львівської міської територіальної громади:
промисловість
Львів є найбльшим економічним та промисловим центром на заході України.
Ключовими галузями промисловості є харчова, легка, деревообробна промисловості та машинобудування.
Машинобудування
Концерн Електрон
Харчова промисловість
ТОВ «Нестле Україна» «Нестле Бізнес Сервіс в Європі»
Пивоваріння
ПрАТ "Карлсберг Україна"
Будівельна галузь
ТзОВ "Онур конструкціон інтернешнл"
Фармацевтика
АТ "Галичфарм"
Харчова промисловість
ПрАТ "Компанія Ензим"
Харчова промисловість
ТОВ «Кормотех»
Машинобудування
ТОВ "ЦВГ Україна"
Машинобудування
ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна-Львів»
Харчова промисловість
ПрАТ «Концерн Хлібпром»
Приладобудування
ТзОВ «Прана платінум»
Целюлозно-паперова промисловість
ТОВ «Картонно-паперова компанія»
Легка промисловість
ТОВ “Хйорт Кнудсен Україна”
Легка промисловість
ДП "Грін Коттон Груп Львів"
Деревообробна промисловість
ТзОВ "ФАКРО Львів"
ПЕРЕЛІК ПОШКОДЖЕНИХ ТА ЗНИЩЕНИХ ОБ’ЄКТІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ ГРОМАДІ:
Садовий Андрій Іванович
79006, Україна, м. Львів, пл. Ринок, 1
Телефон: +38032-254-6006
Еmail: au.vog.yticvivl%40tsevni
Бажаєте бути у курсі подій?
Лист для підтвердження підписки відправлений на вашу пошту
Can't send form.
Please try again later.
Бажаєте бути у курсі подій?
Лист для підтвердження підписки відправлений на вашу пошту
Can't send form.
Please try again later.