13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

ЗВЕРНЕННЯ ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ ЄВГЕНА УДОДА ДО УЧАСНИКІВ REBUILD UKRAINE 2023

ПРОЄКТИ, які БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА REBUILD UKRAINE 2023

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Відновлення об’єктів критичної інфраструктури КП «Кривбасводоканал»

Внаслідок руйнування росією Каховської ГЕС, від якої на 70% залежало водопостачання Кривого Рогу й Криворізького району, понад 740 тисяч людей опинилися під загрозою повного зневоднення. Оскільки даний водозабір є єдиним у місті, а водосховище – єдиним джерелом водозабору, пропонується створення додаткового водопровідного комплексу, який забезпечить водою населення міста у разі ракетного обстрілу існуючого об’єкта критичної інфраструктури. Ракетним ударом було повністю зруйновано споруди лівобережного водоскиду і будівлю підйомних механізмів Карачунівського гідровузлу. Без водопостачання залишилися близько 300 тис жителів Криворізької та прилеглих територіальних громад.
Метою проєкту є будівництво на Карачунівському водосховищі сучасного комплексу з водопідготовки потужністю 320 тис м3/добу із впровадженням передових технологій та техніки, механізації і автоматизації виробництва.

Оціночна вартість: 124 743 000 €

 • Об'єкти критичної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

СТІЙКІСТЬ КП «КРИВБАСВОДОКАНАЛ» ДО БЛЕКАУТІВ. ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ.

Задля мінімізації ризиків блекаутів, якими росія погрожує й цьогоріч, є необхідність у будівництві сонячної електростанції як додаткового незалежного джерела електроенергії. Адже зупинка водопровідних комплексів і насосних станцій, відсутність циркуляції води в системі при низьких температурах може призвести до повного руйнування системи водопостачання й водовідведення та екологічної катастрофи.

Оціночна вартість: 7 314 099 $

 • Об'єкти критичної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Стійкість системи теплозабезпечення до блекаутів. Встановлення блочних котелень на об’єктах комунальної власності

Задля мінімізації ризиків блекаутів, забезпечення надійного теплопостачання, зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення викидів СО2 необхідно встановлення блочних котелень на об’єктах комунальної власності міста.
Децентралізація системи теплопостачання для закладів охорони здоров’я, де проходять лікування військовослужбовці, ВПО та мешканці міста дозволить забезпечити стабільний процес лікування та реабілітації, а також забезпечить незалежність від централізованого включення опалення приміщень лікарень та інших споживачів.

Оціночна вартість: 4 525 000 €

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Придбання пальників для котелень КПТМ "Криворіжтепломережа"

Реалізація проєкту надасть можливість зменшення залежності від російського газопостачання, зменшення викидів шкідливих газів (CO, CO2, NOx) в атмосферу, забезпечить підвищення ефективності роботи комунального підприємства сфери теплопостачання та підвищення ефективності використання бюджетних ресурсів.

Оціночна вартість: 6 650 000 €

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Технопарк (Інноватика)

Головна ціль – скорочення трудової міграції та повернення жителів міста, що поїхали за кордон.
Проєкт «Технопарк» спрямований на створення передового центру інновацій та досліджень діяльності сфери екології, сейсмічності будівельних об’єктів та стійкості порід, енергоефективності, у гірничо-геологічній та військовій промисловостях.
Технопарк стане центром для стартапів, дослідників та інноваторів для співпраці та розробки інноваційних рішень у сферах енергоефективності, видобутку корисних копалин, геологорозвідки та військових технологій.

Оціночна вартість: 3 900 000 $

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Індустріальний парк «Кривбас»

Головна ціль – скорочення трудової міграції та повернення жителів міста, що поїхали за кордон.
Створення ІП «Кривбас» забезпечить формування механізмів задоволення попиту інвесторів (учасників) на майданчики, підготовлені для розміщення об’єктів інноваційної сфери, промисловості, логістики та супутнього сервісу, розвиток сучасної виробничої та ринкової інфраструктури, малого та середнього бізнесу, створення нових робочих місць для мешканців міста й внутрішньо переміщених осіб.

Створення та функціонування ІП «Кривбас» у місті може сприяти розміщенню та запуску релокованих підприємств, працевлаштуванню на них мешканців міста й внутрішньо переміщених осіб, що переїхали з територій, де ведуться бойові дії або є загроза бойових дій.

Оціночна вартість: 3 600 000 $

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Модернізація систем енергоспоживання

Проєкт передбачає проведення заходів в рамках повної або часткової термомодернізації закладів освіти та охорони здоров’я, зокрема: модернізація системи опалення з установленням індивідуальних теплових пунктів (ІТП) з погодним регулюванням теплоносія, утеплення конструкцій будівель, горищ, заміну вікон і дверей на енергоефективні, заміна мереж теплопостачання та інші енергоефективні заходи.
Це надасть можливість зменшити споживання енергії при забезпеченні достатнього комфорту учнів та персоналу закладів освіти, а також для медичих працівників та їх пацієнтів.
Як результат – навчальні заклади та заклади охорони здоров’я зможуть споживати майже в половину менше енергоресурсів, економія складатиме до 40% від нормативного споживання теплової енергії та 5% електричної енергії.

Оціночна вартість: 19 900 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Будівництво житлового фонду для кризових випадків. Відновлення та тепломодернізація збереженої частини зруйнованих житлових будинків

Мета проєкту:1. Забезпечення тимчасового проживання мешканців міста зруйнованих будинків, будівництво житлового фонду.2. Забезпечити посилення несучих конструкцій пошкоджених будинків, виконати повну термомодернізацію збереженої частини будинків з метою безпечного та комфортного проживання мешканців.

Оціночна вартість: 19 900 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Модернізація транспортної інфраструктури, Реконструкція дороги

Проспект Гагаріна є однією з головних транспортних магістралей Кривого Рогу, що забезпечує рух міського авто та електротранспорту та сполучення трьох районів міста.
Загальна довжина проспекту становить 1,75 км, ширина – 20 м, площа – 35 000 м². На проспекті розміщено 42 висотні будинки. Загалом у межах проспекту мешкають – 8 640 осіб.
Виконання реконструкції просп. Гагаріна передбачається через значний зріст кількості автомобільних навантажень, відповідно до якого необхідно посилення конструкції дорожнього полотна. Стан існуючих тротуарів, пішохідних переходів та відсутність велосипедної смуги руху та руху пасажирських транспортних засобів не задовольняють належним вимогам безпеки руху.
Реконструкція включає повну заміну комунальних мереж і комунікацій в підземній частині проспекту.

Оціночна вартість: 22 200 000 €

 • Об'єкти транспортної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Будівництво житла для внутрішньо переміщених осіб

З моменту початку військової агресії до Кривого Рогу прибуло майже 80 000 внутрішньо переміщених осіб.

Дефіцит доступного житла та викликане війною безробіття для багатьох сімей створюють умови, за яких вони не можуть забезпечити себе домівкою на тривалий час.
На сьогодні гостро постає питання забезпечення ВПО доступним тимчасовим житлом у м. Кривому Розі. Метою проєкту є комплексне відновлення будівель гуртожитків (не експлуатувалися більше 15 років) до житлової готовності, що дозволить забезпечити житлом близько 500 сімей.

Оціночна вартість: 2 200 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Пошкоджені об’єкти освіти. Будівництво модульних захисних споруд цивільного захисту населення

Кривий Ріг – прифронтове місто, яке потерпає від ракетних атак російської федерації. Ракетні атаки направлені на знищення інфраструктури міста, крім того це додаткова загроза життю та здоров’ю його мешканців. З початку військових дій в місті було пошкоджено 76 закладів освіти. Тому, одним із головних напрямів роботи влади, особливо з початку навчального року, є забезпечення захисту маленьких мешканців міста, що прагнуть вчитися та здобувати нові знання.
З 76 пошкоджених закладів освіти у 43, які мали таку технічну можливість, було виконано ремонт укриттів коштом міського бюджету. Проте на сьогоднішній день це не дозволяє повністю забезпечити безпечний офлайн навчальний процес. Наразі для збереження життя та здоров’я дітей під час навчання є потреба у придбані мінімум 40 модульних захисних споруд.

Оціночна вартість: 15 000 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва

Світове рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло кредитний рейтинг Кривому Рогу в іноземній та національній валюті на рівні «СС»

 • Вироблення та впровадження цілісної і збалансованої зовнішньоекономічної політики, спрямованої на підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості Кривого Рогу

 • Формування позитивного міжнародного іміджу

 • Використання кращого іноземного досвіду, можливостей і ресурсів регіонів-партнерів, у тому числі, за рахунок реалізації спільних проєктів

Місто активно співпрацює з міжнародними організаціями:

  Європейський банк реконструкції та розвитку (EBRD)
  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ)
  Міжнародна фінансова корпорація (IFC)
  Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)
  Німецький фонд Ганса Зайделя
  Український фонд соціальних інвестицій

Географічні особливості

Illustration
 • Загальна площа - 43140 гадніпропетровська область

  Склад громади: Місто: Кривий РігСелища: Авангард, Гірницьке, КоломійцевеСела: Новоіванівка, Тернуватий Кут

Розташована в степовій зоні України на злитті річок Інгульця й Саксагані, які входять до басейну річки Дніпро.● Кривий Ріг перетинають 1742 автошляхи загальною довжиною 2787,8 км.● Місто перетинають 2 автошляхи національного значення Н11, Н23.

Природні ресурси 

Криворіжжя – унікальний у своєму роді та один із найбагатших на корисні копалини регіон України. У надрах Криворізького басейну зосереджено близько 50 видів металевих і неметалевих корисних копалин, які характеризуються промисловими якісними та кількісними показниками і мають практичне значення.

 • Noun_100px

  залізна руда

  Добуваються три основні промислові типи залізних руд: багаті руди, які безпосередньо використовуються в металургії, магнетитові та окислені залізисті кварцити, які потребують збагачення.

 • Noun_100px

  виробне каміння

  На Криворіжжі є і унікальне виробне каміння, представлене променистим кварцом та криворізькою яшмою.

 • Noun_100px

  інші Корисні копалини

  Поклади бурого вугілля, мармуру, доломітів (40% балансових запасів України), покрівельних та талькових сланців, сурику, охри, мумії, будівельних пісків, суглинків, скандію, ванадію та ще близько 40 елементів таблиці Менделєєва.

 • мінеральні води

  Питні лікувально-столові та лікувальні (радонові, сірководневі, залізисті) води, багаті на йод і бром для зовнішнього призначення.

Інвестиційна привабливість 

 • Кривий Ріг є одним із найбагатших на корисні копалини регіонів України. Довжина родовища басейну більше 100 км і шириною до 6 км. Продовженням басейну є Кременчуцька магнітна аномалія площею 300 кв. км.

 • Економічний потенціал міста представляють 28.1 тис. підприємців, у т.ч. 7,7 тис. суб’єктів господарювання - юридичних осіб та 20,3 тис. фізичних осіб - підприємців.

 • За обсягами реалізованої промислової продукції частка Кривого Рогу становить близько 7,4% продукції від загального показника України та 42,7% у загальному обсязі реалізації по області.

 • З метою розвитку сталого економічного потенціалу, забезпечення екологічної безпеки та гідного рівня життя мешканців міста затверджено Стратегічний план розвитку міста Кривого Рогу на період до 2025 року.

 • Підтримка та супровід інвестора, якісна електронна система комунікації бізнесу з владою й інформаційна забезпеченність інвестиційної діяльності.

 • Впроваджується Єдина інформаційна система міста Кривий Ріг та геоінформаційна система (ГІС) для обліку активів громади. Створення такої системи дозволяє порівнювати та оцінювати відповідні території за їх привабливістю, ефективністю використання, природно-екологічним станом, збереженням історико-архітектурних цінностей, за їх інвестиційним потенціалом та іншими показниками.

Кривий Ріг має багато привабливих інвестиційних пропозицій цікавих для інвесторів. Так, з метою реалізації інвестиційних проектів на сьогоднішній день виконано паспортизацію 5-ти земельних ділянок.

Землі, які перебувають у власності, га:

Illustration

720 000 МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ ГРОМАДИ:

 • Artboard 30

  Екологічно безпечне місто ефективного використання ресурсів


  ● Чисте довкілля● Ефективна система управління відходами● Енергоефективне міське господарство ● Екологічно свідоме населення

 • диверсифікована конкурентна економіка та сучасні технології


  ● Розвинені нові для міста галузі економіки● Інноваційна промисловість● Розвинене підприємництво● Інвестиційно привабливе місто

 • ефективне відкрите врядування з високими стандартами якості життя


  ● Ефективне відкрите міське врядування● Зручна та дружня до людей міська інфраструктура● Високі стандарти якості життя мешканців

В громаді розроблені та затверджені програми:

  Генеральний план м. Кривий Ріг
  Стратегічний план розвитку міста Кривий Ріг на період до 2025 року
  Програма економічного та соціального розвитку м. Кривий Ріг на 2017–2023 роки
  Програми інформатизації та цифрової трансформації на 2017–2024 роки

КІЛЬКІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ 

СТАНОМ на 01.01.2022

освіта357

Культура75

Спорт1413

Медицина47

НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ЕКОНОМІКИ

Illustration

туристична індустрія

Розвиток туризму надає стимулюючу дію для розвитку міської інфраструктури, транспорту, зв'язку, торгівлі, готельного та ресторанного бізнесу, сприяє створенню нових робочих місць, збільшення податкових надходжень.

Illustration

індустріальні парки

У 2013 Криворізька міська рада створила на території міста індустріальний парк "Кривбас" площею 26,3 га. Напрямки діяльності парку:● машинобудування та металообробка; ● виготовлення будматеріалів;● транспортно-логістичний центр; інформаційні технології та виробництва, засновані на використанні інноваційних технологій; ● виробництво та переробка агропромислової продукції; ● ремонт і сервіс техніки; ● науково-дослідницька діяльність; виробництво обладнання та устаткування для індустрії «зеленої» енергетики.

Illustration

Центр креативної економіки

Мета проєкту:● Створення осередку розвитку людського капіталу та креативної економіки; ● Впровадження сучасної інноваційної моделі розвитку економіки, спрямованої на розкриття та максимально ефективнего використання людського потенціалу; ● Гальмування процесів еміграції молоді; ● Покращення соціально-економічних показників функціонування територіальної громади.

Illustration

стартап школа

У Кривому Розі з 2020 року створено Платформу науково-інноваційних ідей «Криворізька інновація», в рамках якої проводиться навчання у стартап школі. Це спільний проєкт виконкому Криворізької міськради, Інноваційного холдингу «Sikorsky Challenge», КП «Інститут розвитку міста», Криворізького національного університету та Академії гірничих наук України.

найбільші підприємства громади

За обсягами реалізованої промислової продукції частка продукції Кривого Рогу становить близько 7% від загального показника України. Головною містоутворюючою галуззю є чорна металургія. Питома вага гірничо-металургійного комплексу складає 86% від загального обсягу промислового виробництва в місті. Загальні розвідані запаси залізних руд у Кривбасі складають за різними оцінками від 18 млрд тонн до 32 млрд тонн. Тут розташовано 8 з 11 підприємств України з видобутку та переробки залізорудної сировини, а також підприємства з обслуговування основного виробництва

Illustration

ТОВ "МЕТІНВЕСТ ХОЛДИНГ"

Illustration

ПАТ "Південний гірничо-збагачувальний комбінат"

Illustration

ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг"

Illustration

"Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат"

Illustration

ПрАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат"

Illustration

"Центральний гірничо-збагачувальний комбінат"

руйнування

  Fichier 1false
  Житлових будинків: 536 об’єктів
  Fichier 1false
  Закладів охорони здоров’я: 20 об’єктів
  Fichier 1false
  Закладів освіти : 60 об’єктів
  Fichier 1false
  Закладів спорту: 10 об’єктів
  Fichier 1false
  Зруйновано міжнародний аеропорт
  Fichier 1false
  Суб’єктів господарювання міста: 48 об’єктів
Illustration

Криворізька міська територіальна громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

Вілкул Юрій Григорович

в.о. міського голови – секретар міської ради

Виконком Криворізької міської радиТелефон: (0564) 92 13 69, E-mail: au.vog.rk%4099kvm,50101, Україна, Дніпропетровська обл.м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна, 1