13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
Код КАТОТТГ 1210100000
учасник виставки - конференції REBUILD UKRAINE 2023
Будівництво лінійного прискорювача в КНП "Міська клінічна лікарня № 4"
В Україні понад 1 млн онкологічних хворих, щорічно хворіє 140 тисяч людей. В Дніпрі відділення променевої терапії є лише в обласному клінічному онкологічному диспансері, який обслуговує мешканців всієї області. Цього вкрай недостатньо. Хворі, нажаль, можуть чекати надання променевої терапії від 3 місяців та більше.
Для надання на базі міській клінічній лікарні № 4 сучасної та своєчасної променевої терапії принаймні 2 500 онкологічним хворим на рік, передбачається закупівля лінійного прискорювача та проєктування та будівництво блоку променевої терапії.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Створення та функціонування Індустріального парку "INNOVATION FORPOST"
ОсновнІ завдання:- підвищення інвестиційної привабливості міста Дніпра;- підвищення рівня ділової активності в місті, розвиток малого і середнього підприємництва;- створення нових промислових виробництв з використанням інноваційних, енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;- насичення внутрішнього ринку конкурентоспроможними товарами і послугами вітчизняного виробництва;- нарощення виробничо-експортного потенціалу місцевих підприємств;- розвиток інженерно-транспортної, логістичної та ринкової інфраструктури міста;- збільшення податкових надходжень до місцевого і Державного бюджету України;- підвищення рівня життя та добробуту мешканців міста шляхом створення нових робочих місць.
Об'єкт інвестиційного розвитку
Реконструкція хірургічного корпусу Кнп «Міська клінічна лікарня № 6»
Мета реконструкції: концентрація високоспеціалізованих фахівців, найсучаснішого медичного та діагностичного обладнання, а також втілення новітніх технологій лікування.
Очікувані результати: надання стаціонарної медичної допомоги, що відповідає сучасним вимогам до медичного обслуговування, суттєве покращення якості діагностування та лікування, створення умов для комфортного перебування 150 хворих та 245 осіб медичного персоналу, підвищення рівня доступності для маломобільних категорій громадян, впровадження європейських стандартів щодо модернізації обладнання та мереж з врахуванням вимог енергоефективності, зниження теплових витрат, економія енергоресурсів.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція будівель Комунального закладу "Дніпровська міська дитяча клінічна лікарня № 6»
Проєкт реконструкції будівель Дніпровської міської дитячої клінічної лікарні № 6 передбачає створення сучасного лікувального закладу для надання пацієнтам високотехнологічної медичної допомоги, поліпшення умов перебування хворих (ІІІ черга - 98 ліжок для дітей та 41 місце для матерів, IV черга - 78 ліжок для дітей та 34 місць для матерів) і праці медичного персоналу, підвищення рівня доступності для маломобільних категорій громадян, впровадження європейських стандартів щодо модернізації обладнання та мереж з врахуванням вимог енергоефективності, зниження теплових витрат, економія енергоресурсів
Об'єкти соціальної інфраструктури
Покращення центру реабілітаційної допомоги для людей, які постраждали внаслідок бойових дій
Міська клінічна лікарня №16 - багатопрофільна лікарня, що надає цілодобову невідкладну та планову допомогу.
З метою покращення реабілітації та відновлювання поранених внаслідок бойових дій, пацієнтів з інвалідністю, ампутантів, передбачається створення на базі існуючого реабілітаційного центру сучасного центру, де будуть впроваджені всі принципи інклюзивності для роботи з пацієнтами з інвалідністю та міжнародні протоколи фізичної реабілітації поранених, який буде оснащений сучасним реабілітаційним обладнанням, пристроями та тренажерами.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики-сімейної медицини № 2 Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 11
Капітальний ремонт амбулаторії (фасадів з утепленням, фундаментів та стін підвалу з утепленням, вікон, покрівлі, благоустрою території, ганків, приямку) необхідний для суттєвого покращення умов праці медичних працівників, підвищення рівня та якості медичного обслуговування пацієнтів, зниження теплових витрат.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Бібліохаб «Перемога» - реконструкція
Мета проєкту – створення на базі існуючої бібліотеки універсального мультифункціонального простору для всієї сім’ї, сучасна трансформація традиційної бібліотеки в технологічну творчу комфортну територію з невеличким мюзик-холом, музичною кав’ярнею та дитячим інтерактивним музеєм «Музей Української казки». Соціальна значимість проєкту: виховання внутрішнього почуття національної ідентичності; можливість здійснення психологічної реабілітації осіб, що постраждали від військових дій; збільшення соціального капіталу для вразливих груп населення, таких як молодь, літні люди, інваліди, мігранти та етнічні меншини; розвиток інтелектуального та творчого потенціалу територіальної громади.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція будівлі і приміщень та благоустрій об’єктів території Комунального закладу культури
Зміцнення української локальної ідентичності. Збереження матеріальної та нематеріальної спадщини національного та світового рівня. Викорінення імперсько-радянського наративу щодо російської приналежності міста. Єднання громади та підвищення суб'єктивності дніпрян. Створення справженього туристичного "магніту" Дніпра та надсучасного місця відпочинку дніпрян і гостей міста.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Створення спортивного комплексу олімпійського рівня
Завдання проекту: забезпечення будівництва нової школи, яка відповідає сучасним стандартам безпеки та якості. Це включає будівництво приміщень, електричної системи, опалення, вентиляції, санітарних вузлів, установку необхідного обладнання та меблів, облаштування спортивних майданчиків, укриття з урахуванням енергоефективних технологій.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція інклюзивно-ресурсного центру № 3
Соціальна важливість проєкту: надання кваліфікованої підтримки дітям з особливими освітніми потребами, особам, які мають статус внутрішньо переміщених осіб; забезпечення дотримання прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2-х до 18-ти років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, впровадженні раннього втручання від 0 до 3-х років та створення умов для організації безбар’єрного майбутнього для особливих дітей; створення навчально-реабілітаційного ресурсно-методичного освітнього простору як осередку для навчання та підвищення кваліфікації корекційних педагогів; інтеграція та соціалізація осіб з особливими освітніми потребами.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція комплексу будівель та споруд бази олімпійської підготовки КП «Водно-спортивний комбінат»
Сучасний спортивний простір олімпійського рівня, спортивний хаб місцевої громади, якірний об’єкт для проведення спортивних змагань різних рівнів, єдиний в Україні спортивний комплекс, до складу якого входить:
- веслувальний канал з мірною дистанцією на 2000 м.;
- канал повернення довжиною 2000 м.;
- воднолижний стадіон;
- стартова система
Об'єкти соціальної інфраструктури
Бібліохаб «Червоний Камінь»
Створення на базі існуючої бібліотеки надсучасного соціокультурного простору, що стимулює розвиток інтелектуального потенціалу, який стане майданчиком для реабілітації людей «із синдромом війни», просвітницьким центром інтеграції України у світову демократичну спільноту. Основним ексклюзивним простором бібліохабу буде бібліотека-простір культури японських коміксів Манги.
Соціальна значимість проєкту:
- популяризація книгочитання
- психологічна реабілітація осіб, що постраждали від бойових дій
- єднання громади навколо світових загальнолюдських цінностей
- висока інклюзивність простору – залучення до співпраці широкого спектру категорій містян, у тому числі, що потребують особливої уваги.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція приміщень та інженерних мереж дитячої музичної школи
Створення повноцінного центру музичної дитячої освіти з інтегрованим відділенням інклюзивного навчання музиці. Діти, які мають вади здоров’я, мають рівні права в отримані якісної освіти та культурного дозвілля. Музична школа з інклюзією це майданчик для опрацювання нових методів надання освіти та розвитку таких дітей в умовах сучасного міста. Соціальна важливість проєкту:
- соціалізація дітей, що мають вади здоров’я;
- забезпечення рівних умов та можливостей для різних дітей;
- відпрацювання нових методик та навчання педагогів, які працюють з дітьми, що потребують інклюзивного підходу.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Сквер Музики
Створення сучасної паркової зони, що спонукає відпочивальників, насамперед дітей, опанувати музичне мистецтво, долучатися до світової музичної спадщини. Передбачає функціонування зони спортивних розваг, зони тиші та зони музичних активностей.
Соціальна значимість проєкту:
- створення рекреаційної зони відпочинку
- популяризація музичного мистецтва
- інвестування в розвиток інтелектуального потенціалу міста.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Спортивний комплекс школи олімпійського резерву
Сучасний спортивний простір олімпійського рівня, спортивний хаб для місцевої громади та опорний об'єкт для проведення спортивних змагань різного рівня. Комплекс створюється на базі спортивної школи олімпійського резерву. Соціальна важливість проєкту:- Популяризація здорового способу життя;- Реабілітація учасників бойових дій;- Підготовка професійних спортсменів;- Організація та проведення спортивних змагань різного рівня;- Єднання громади та створення спортивного "магніту".
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція спортивного комплексу та будівель
Метою проєкту: отримання сучасного спортивного комплексу європейського рівня для проведення міських, всеукраїнських та міжнародних легкоатлетичних та інших змагань, шляхом реконструкції існуючого комплексу.
Реконструкція дасть можливість спостерігати та брати участь у тренуваннях і змаганнях з різних видів спорту.
Після проведення реконструкції на території спортивного комплексу зможе находитись 2100 осіб, в тому числі ВПО.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Реконструкція Будинку спорту
Мета реконструкції: створення умов у спортивному комплексі для проведення тренувань та змагань з різних видів спорту. При цьому триповерхова будівля спорту реконструюється з можливістю збільшення пропускної спроможності з 98 до 180 осіб.
На сьогодні заклад непридатний до експлуатації і не обслуговує мешканців міста. Після проведення реконструкції в закладі може знаходитись 180 осіб, в тому числі і ВПО. Реалізація проєкту забезпечить покращення надання послуг для занять спортом для мешканців міста.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Мистецький Сквер
Створення творчого ландшафтного простору, розташованого поблизу бібліотеки, музичної школи, спортивної школи та культурно-мистецького закладу, який стане місцем зосередження талановитих дітей та центром відпочинку великого житлового масиву міста.
Соціальна значимість проєкту:
- створення рекреаційної зони відпочинку
- популяризація діяльності муніципальних творчих закладів Дніпра
- інвестування в розвиток інтелектуального потенціалу міста.
Об'єкти соціальної інфраструктури
реставрація КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ (школа)
Надання загальної середньої освіти дітям з особливими освітніми потребами. Створення інноваційного освітнього простору як осередку для навчання. Соціалізація дітей з особливими освітніми потребами. Збереження видатної пам'ятки німецької архітектурної школи, збудованої німецьким архітектором Дітріхом Тіссеном. Створення туристичної "родзинки" міської урбаністики.
Об'єкти соціальної інфраструктури
Географічні особливості
Загальна площа - 40972 гаДніпропетровська область
Склад громади: місто Дніпроселище міського типу: Авіаторське
Категорії земель, га
інвестиційний потенціал ІНДУСТРІАЛЬНого ПАРКу "INNOVATION FORPOST"
ПРОЄКТ БУДЕ ПРЕЗЕНТОВАНО З ВЕЛИКОЇ СЦЕНИ "УКРАЇНА" В РАМКАХ МАРАФОНУ ГРОМАД
МІСІЯ ПРОЄКТУ "INNOVATION FORPOST"
пЕРЕВАГИ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ
масштаби проекту
створений ТА внесений До реєстру індустріальних парків України у 2018 році на 45 років
КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ - КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ДНІПРА» ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
4,6 км від центру м. ДНІПРО З ВИХОДОМ НА міжнародну автостраду М30
ВСІ ЗЕМЛІ ВПОРЯДКОВАНІ НА 35 ДІЛЯНОК З ВІДПОВІДНИМИ кадастровИМИ номерАМИ
Магістральні мережі водопостачання водовідведення , газогін
ДОСТАТНЯ КІЛЬКІСТЬ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБОЧИХ КАДРІВ, АДЖЕ Дніпро мільйоне місто – центр придніпровської агломерації.
керуюча компанія індустріального парку «Агентство розвитку Дніпра» надає проєктну, технічну документацію
983 515 мешканців громади
Завдяки відкритості міської влади, дніпровці мають змогу своїми рішеннями та силами впливати на міську інфраструктуру. Було розроблено проєкт “Бюджет участі” - дніпровці самі обирають, які міські ініціативи імплементувати, а які варто відкласти на майбутнє. Таким чином, пріоритети модернізації міста обирає громада самостійно.