13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
Код КОАТУУ UA 74100390010054825
учасник виставки - конференції REBUILD UKRAINE 2024
Будівництво нової школи на 1080 учнів
Внаслідок військових дій в місті Чернігів було пошкоджено 70% закладів освіти, зокрема 2 школи знищено повністю, вони не підлягають відновленню. Згадані школи знаходились в одному районі міста – Подусівка. Будівництвом нової школи ми хочемо замінити дві попередні існуючі. Також це дозволить вирішити проблему для дітей та їх батьків з щоденним переїздом в інші школи до інших районів міста, оскільки інших шкіл в районі не має.
Об'єкти освіти
Відновлення міської лікарні №2 із застосуванням енергозберігаючих технологій
Чернігівська міська лікарня №2 в середньому реєструє звернення 500 000 пацієнтів, є найбільшою лікарнею міста, що значно постраждала від військових дій. Модернізація дозволить зменшити споживання паливно-енергетичних ресурсів, забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних умов, мінімізують антропогенний фактор та покращать теплоізоляцію будівель.
Об'єкти охорони здоров'я
Відбудова зруйнованого стадіону «Локомотив»
На базі стадіону «Локомотив» діє спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з футболу «Десна», в якій зараз займаються 400 вихованців віком від 7 до 18 років. Внаслідок обстрілів і бомбардувань навчально-тренувальна база Чернігова була пошкоджена та стала непридатною для використання в навчальному процесі. Проект передбачає: будівництво двох спортивних залів, футбольного поля та трибуни для 1500 глядачів. Проект має важливу соціальну місію, оскільки завдяки його реалізації діти зможуть займатися різними видами спорту, такими як футбол, баскетбол, теніс, волейбол, легка атлетика, танці, гімнастика та багато інших. Це допоможе вирішити проблеми підліткового віку та залучить дітей до фізичного виховання та розвитку.
Об'єкти соціальної інфраструктури: спорт
Будівництво (споруд) розподіленої генерації в Чернігові (на котельнях АТ «ОТКЕ»)
Загальний обсяг генерації електричної енергії чотирма КГУ складає 2677 кВт, загальне електроспоживання котелень становить близько 850 кВт. Таким чином, встановивши 4 такі установки підприємство зможе повністю забезпечити власні потреби у електроенергії та додатково буде мати можливість перенаправляти близько 1800 кВт до загальної мережі.В результаті це дозволить створити об’єкти альтернативного забезпечення тепловою енергією близько 45% споживачів (близько 28 тис. абонентів, 12 шкіл, 13 дитячих садків та 3 лікарняні заклади) від загальної кількості абонентів АТ «ОТКЕ» по м. Чернігову і суттєво підвищить надійність електропостачання при раптових відключеннях електроживлення існуючих котелень від міських електромереж.
Об'єкти енергозабезпечення
Заміна парової турбіни з генератором 60МВт ТГ-1 на КП "ТКЕ" ЧМР (Чернігівська ТЕЦ)
24.03.2022 р. під час синхронізації турбогенератора № 1 з енергосистемою стався черговий масовий обстріл і бомбардування території станції, що і призвело до пошкодження турбогенератора № 1.Оскільки основним джерелом електричної енергії, підключеним до електричних мереж АТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО» є Чернігівська ТЕЦ, за рахунок якої виробляється 92% електроенергії регіону, відновлення роботи турбогенератора Г-1 значно підвищує надійність, маневреність, часткове резервування не тільки станції Чернігівський ТЕЦ, а і всього Чернігівського енерговузла при виділеній робі від Об’єднаної енергосистеми України. В режимі роботи на відокремлений Чернігівський енерговузол буде достатньо, щоб заживити основну критичну інфраструктуру не тільки м. Чернігів, а і м. Ніжин, м. Прилуки та власні потреби магістральної підстанції Центральної енергосистеми з вищою напругою, що дасть можливість для синхронізації знову в Об’єднану енергосистему України.
Об'єкти енергозабезпечення
Реконструкція хімводоочистки КП "ТКЕ" ЧМР (Чернігівська ТЕЦ)
- забезпечити ТЕЦ якісною знесоленою і пом’якшеною водою, згідно ПТЕ;
- підвищити потужність установки для пом'якшення води з 130т/ч до 200т/ч;
- зекономити витрати реагентів;
- автоматизувати процеси на водопідготовчій установці.
Реконструкція хімводоочистки Чернігівської ТЕЦ дозволить покращити автоматизацію процесу водопідготовки та дозволить відійти від використання великого об’єму хімічно небезпечних речовин та знизити собівартість підготовленої води з підвищенням її якості.
Об'єкти енергозабезпечення
Заміна системи збудження на Г-2 КП "ТКЕ" ЧМР (Чернігівська ТЕЦ)
На Чернігівській ТЕЦ встановлено турбогенератор станційний номер 2 (ТГ-2) який обладнаний системою збудження на напівпровідниковій базі типу ТВГ-1000/460УХЛ4.В умовами експлуатації в наслідок агресії російської федерації дане обладнання піддавалося додатковим навантаженням і на денний час не відповідає нормам нормативних документів. Тому потребує заміни та модернізації на сучасні: - система збудження, яка виконана на мікропроцесорній базі; - релейний захист та автоматика на базі мікропроцесорних терміналів;- автомат АГП, ввідні автоматами 1ВВ, 2ВВ на нові швидкодіючі автомати;- масляний вимикач 10 кВ Г-2 на вакуумний.В режимі роботи на відокремлений Чернігівський енерговузол буде достатньо, щоб заживити основну критичну інфраструктуру не тільки м. Чернігів, а і м.Ніжин, м.Прилуки та власні потреби магістральні підстанції Центральної енергосистеми з вищою напругою.
Об'єкти енергозабезпечення
Будівництво високо маневреної генерації на базі комплексу газопоршневих генераторів сумарною потужність від 50 МВт
Даний комплекс дозволить покривати ранкові і вечірні пікові навантаження в електромережі в межах своєї потужності при високій ціновій позиції на балансуючому ринку. Весь комплекс спроможний швидко змінювати навантаження в межах 10-15 хвилин.При цьому котел-утилізатор надає можливість додатково виробляти теплову енергію, для забезпечення споживачів нашого підприємства гарячим водопостачанням в літній період та теплом взимку. У зоні обслуговування комунального підприємства "Теплокомуненерго" Чернігівської міської ради (Чернігівська ТЕЦ) знаходиться 586 житлових будинків, 24 дошкільних навчальних заклади, 15 загальноосвітніх навчальних закладів, 11 закладів освіти, 17 медичних установ та 1 184 юридичних осіб міста Чернігова, що складає понад 40 % житлового фонду та обʼєктів соціальної сфери міста. Тобто, від роботи Чернігівської ТЕЦ залежить близько 70 000 жителів м. Чернігова.
Об'єкти енергозабезпечення
Розробка і запровадження системи автоматизації виробництва SCADA
➢ Рівень автоматизації, який відповідає міжнародним вимогам
➢ Міжнародна інвестиційна привабливість, участь в міжнародних грантах та програмах,
доступність світового ринку страхування
➢ Автоматизоване керування в нормальних, перехідних та аварійних режимах роботи
➢ Діагностика на всіх рівнях
➢ Зменшення «людського» фактору
➢ Автоматизація планування ремонтів
➢ Зменшення часу пуску та простою
➢ Зручний аналіз ситуацій та моделювання
➢ Можливість віддаленого керування
Об'єкти енергозабезпечення
Реконструкція Центрального парку культури та відпочинку
Центральний парк культури та відпочинку у місті Чернігові знаходиться в зеленій зоні, недалеко від річки Десна та стадіону. Парк є улюбленим місцем відпочинку для сімей, оскільки тут можна знайти розваги на будь-який смак. Однак велика кількість обладнання вже застаріла, потребує оновлення, оскільки з кожним роком стає дедалі небезпечніше її експлуатувати.
Міський парк відіграє велику роль в місті, адже це одне з місць для проведення вихідних, можливість відпочинку на природі. Парк може забезпечити наявністю атракціонів для дітей та дорослих, велосипедними доріжками, пішохідними доріжками, зіплайни, екстримальний відпочинок та багато іншого.
Об’єкти рекреаційної інфраструктури / міські парки
Очистка річки Стрижень та розвиток сучасної інфраструктури навколо річки
Річка Стрижень є однією з головних водних артерій Чернігова та протікає через все місто. На жаль, на сьогоднішній день вона дуже забруднена та знаходиться на межі екологічної катастрофи.
Проект передбачає рятування екології міста, забезпечення інфраструктури для мешканців навколо річки
Об’єкти рекреаційної інфраструктури
Будівництво сонячної електростанції на покрівлях будівель на території КП "Чернігівводоканал"
Даним проектом передбачене будіництво дахових автономних сонячних електростанцій (СЕС) потужністю 88,29 кВт по фотомодулям.
Дана СЕС призначена для електропостачання власних потреб КП «Чернігівводоканал», щоб забезпечити безперебійну подачу електроенергії на об'єкті критичної інфраструктури під час відключень світла.
Об'єкти енергозабезпечення
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту для Чернігівської загальноосвітньої школи
Розширення мережі захисних споруд та приведення існуючих укриттів до відповідності стандартам для забезпечення безпеки учнів, педагогів та персоналу закладу.
Об'єкти освіти