13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

матеріали виступу громади на REBUILD UKRAINE 2023

звернення голови громади Євгенія Величка до учасників REBUILD UKRAINE 2023

Проєкти, що були представлені на REBUILD UKRAINE 2023

Illustration

оптово-роздрібний ринок з переробними потужностями

будівництво ринку та забезпечення його інфраструктурою. створення переробних потужностей, що забезпечить створення доданої вартості на овочеву, ягідну та плодову продукцію. Це високорентабельний напрямок бізнесу: Ділянка знаходиться у вигідному географічному місці – на трасі державного значення Київ – Миколаїв - Херсон в центрі Миколаївської області.

Illustration

Будівництво сонячної електростанції

будівництво сонячної електростанції на водяній насосній станції Комунального підприємства «Водопостачання міста Вознесенська» потужністю 150 кВт. Планується, що сонячна електростанція буде виробляти електроенергію для власних потреб насосної станції , яка здійснює водо забезпечення громади.
Реалізація проєкту матиме позитивний вплив на населення та екологічну ситуацію, дозволить зменшити тариф на воду.

Illustration

Будівництво компостної станції

будівництво компостної станції та забезпечення інфраструктурою, обладнанням для переробки органічних відходів громади. Метою проєкту є зменшення негативного впливу сміттєвого полігону на довкілля шляхом запровадження компостування, що стане сировиною для виготовлення добрив. проєкт Дозволить скоротити до 60% кількості сміття та знизити ризик виникнення пожеж.

Географічні особливості

Illustration
 • Загальна площа - 8945 га

  Склад громади:місто: ВознесенськСела: Новогригорівка, Ракове

● Громада розташована в центральній частині Миколаївської області● на перетині двох доріг загальнодержавного значення: P06 (Великі Трояни - Миколаєв) та P55 (Новий Буг - Одеса)● проходить залізнична дорога ● Відстань до обласного адміністративного центру м.Миколаєва складає 90 км● Відстань до столиці країни м.Києва – 391 км

Землі за цільовим призначенням

Illustration

Через територію громади протікає річка Південний Буг та її притока Мертвовід. Родючі грунти сприяють розвитку сільського господарства. Поруч з громадою , на території Вознесенського району, розташовані 6 піщаних та 2 гранітні кар’єри.

35 800 мешканців громади

 • 55%

  Відсоток працеспроможного населення

В громаді розроблені стратегічні документи такі, як:

  Стратегія сталого розвитку Територіальної громади міста Вознесенська на 2019-2026 роки
  розробка Плану сталого енергетичного розвитку міста Вознесенська до 2030 року
  Генеральний план міста Вознесенська до 2031 року
  Містобудівна документація «План зонування території м. Вознесенськ Миколаївської області»
  Містобудівна документація сіл Новогригорівка та Ракове

кількість об’єктів соціальної інфраструктури на території громади 

відносний показник на кожні 1000 мешканців

освіта0,67

Культура0,36

Спортивне виховання0,1

Медицина0,06

впровадження стратегічних проектів

Illustration

успішно реалізовані проеЄти на підтримку Цілей «Міцне здоров’я і благополуччя» та «Сталий розвиток міст і громад». В 2017 році підготовлено 3 проекти для участі у конкурсі програми «Місцевий розвиток орієнтований на громаду –ІІІ» - «Розумні міста», що фінансується Європейським Союзом, співфінансується та впроваджується ПРООН.

Illustration

в партнерстві з ГО «Агентство економічного розвитку» та МБО «Фонд громади Вознесенська» реалізовані Проєкти «Удосконалення автоматизованої системи управління та документів в практиці КУ «Вознесенська центральна районна лікарня», «Безпечне та комфортне місто Вознесенськ» та «Картка вознесенця», як інструмент надання електронних сервісів мешканцям міста Вознесенськ у сфері пасажирських перевезень»

Illustration

проєкт «Зменшення енергоспоживання в будівлях лікарні в м. Вознесенську» - переможць грантового конкурсу Європейської Комісії для міст-підписантів Угоди Мерів у країнах Східного Партнерства в рамках «Регіональної програми сусідова – сталі урбаністичні демонстраційні проекти на сході»

Illustration

планується реалізація демо-проЄкту «Будівництво сонячної електростанції для заміщення власного споживання електричної енергії на комунальному підприємстві "Водопостачання м. Вознесенська" - невід'ємна складова процесу декарбонізації» за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit через Проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» .

Illustration

реалізовано ряд проЄктів в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» : ● Єднаймо зусилля за чисте довкілля!● Закупівля планшетних ПК з метою проведення опитування громадян щодо якості послуг● Облаштування спортивно-ігрового міні-комплексу «Треня плюс» у с. Новогригорівка● створення сучасних умов роботи Ради громади із забезпеченням залучення громадськості

Illustration

єреалізовано ряд проЄктів в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» : ● Удосконалення надання послуги поводження з твердими побутовими відходами на території громади● Облаштування торгівельного майданчика на найбільш густонаселеному масиві міста● Створення першого туристичного веломаршруту

Illustration

у 2021 році Вознесенськ став переможцем конкурсу “Наша громада”, організованим Телеканалом ICTV та Програмою DOBRE, з поміж 200 громад України із проєктом “Компостуй - громаду гуртуй!”

Illustration

в рамках програми громадської організації «Екоклуб» «Просування сталих енергетичних рішень в громадах за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії» реалізовано проЄкт «Розвиток альтернативної енергетики задля вирішення потреб водо забезпечення міста Вознесенська. Будівництво СЕС на ВНС «Матросова»

Illustration

Реалізовано проект «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою»

промисловість та інвестиції

Промисловість міста представлена підприємствами переробної та харчової промисловості, найбільшими із них є:

Illustration

Тов «В-Центр»

Illustration

Тов «УШК»

Illustration

Тов «Возко»

Illustration

Тов «Німфея»

Illustration

Пивоварня «Соколівське»

Illustration

Вознесенська Тов «Юпітер»

Illustration

«Вознесенський хлібозавод»

Туристичний потенціал

  Громада підтримує технічні види спорту , такі як мотобол і спідвей. У 2011 році на Вознесенському мототреці відбувся чемпіонат Європи з мотоболу
  Громада підтримує технічні види спорту , такі як мотобол і спідвей. У 2011 році на Вознесенському мототреці відбувся чемпіонат Європи з мотоболу
  Запроваджені змагання на відкритій воді дистанцією (50км) "Вознесенський пентамарафон"

Навколо громади знаходиться державний заказник національного значення «Рацинська дпча», заповідні урочища «Лабіринт», «Мар’їн гай» та «Василева пасіка». Трикратський ліс, насаджений у 1825 році графом В.Скаржинським. Справжня перлина цих місць – Актовський каньйон: унікальний природний комплекс лісової та водної екосистем у поєднанні з комплексом скель та гранітних валунів.На території міста Вознесенська є всі можливості для ночівлі туристів. Розвинена мережа готелів та закладів ресторанного господарства.
В громаді є такі пам’ятки та об’єкти культурної спадщини:

  У Вознесенську є всесвітньовідомий музей графіки імені Є.А.Кібріка
  25 пам’яток місцевого значення за видом «Історичні»
  1 пам’ятка монументального мистецтва місцевого значення
  3 пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення
  7 пам’яток архітектури та містобудування національного значення

Вознесенська громада Миколаївської області стала однією з тих, де тривали запеклі бої проти окупаційних військ. за кілька десятків кілометрів від узбережжя Чорного моря, поблизу сильно обстріляного росіянами Миколаєва та трохи далі від звільненого від російської окупації Херсона. Якби російські війська взяли Вознесенськ, то це допомогло б їм оточити Одесу.

В результаті бойових дій в громаді повністю були зруйновані 2 залізничних та 1 автомобільний мости

пошкоджено та знищено:

  6 закладів дошкільної та шкільної освіти
  сільська амбулаторія
  фізкультурно-оздоровчий корпус з плавальним басейном
  41 багатоповерховиХ будинкИ
  481 приватних будинків
  5 комунальних підприємств
  музей
  церква
  15 інших закладів
Illustration

Вознесенська громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

Величко Євгеній Олександрович

Голова громади

moc.liamg%402remzov56500, Миколаївська область, м.Вознесенськ, площа Центральна, 1

Illustration