13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

звернення голови громади Олександра Дунця до учасників REBUILD UKRAINE 2023

ПРОЄКТИ, які БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА REBUILD UKRAINE 2023

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Відновлення систем водопостачання і водовідведення

Завдання проєкту: відновлення водозаборів підземної питної води, водопровідних насосних станцій, адміністративних будівель, розподільчих мереж водопостачання та забезпечення споживачів питною водою. Будівництво сучасних каналізаційних очисних споруд для очистки господарсько-побутових стічних вод та покращення екологічного становища на території громади. Забезпечення споживачів питною водою високої якості.
Проєктом передбачається організація сучасного виробництва з видобутку, розливу питної води в пет-пляшки.

Оціночна вартість: 7 414 390, 2 €

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

сільсько-господарчий переробний хаб

Завдання проєкту: завдяки впровадженню переробки зернових та технічних культур 12 суб’єктів сільськогосподарської діяльності отримають додану вартість на свою продукцію, розширять ринки збуту.
Реалізація переробленої продукції вирішує проблему забезпечення продуктами харчування населення Кремінської та сусідніх громад, створення можливостей для сталого розвитку сільських територій, при якому забезпечуються зростання, диверсифікація і підвищення ефективності сільської економіки, стабілізація чисельності населення в післявоєнний період, створення як мінімум 40 нових робочих місць.

Оціночна вартість: 4 550 000 €

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Відновлення національного парку «Кремінські ліси»

Завдання проєкту:  ● відновлення та збереження біологічного та ландшафтного розмаїття;● відтворення природних комплексів, земельних та водних ресурсів, формування національних екомереж, збереження історико-культурних цінностей та природної спадщини;● відновлення деградованих середовищ існування та екосистем, буде висаджено 52 058 саджанців дерев, а також забезпечена стала охорона та збереження рідкісних і зникаючих видів, зокрема процесами поліпшення якості води в річках і озерах;● покращення екологічної рівноваги після проведення розмінування.

Оціночна вартість: 4 213 910 €

 • Об'єкти рекреаційної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Реконструкція, відбудова та оновлення критичної транспортної інфраструктури

Завдання проєкту: відновитити функціональність критичної інфраструктури громади, відремонтувати пошкоджені дороги, мости, лінії зовнішнього освітлення вулиць, забезпечуючи безпечне та ефективне транспортне сполучення для 21 968 мешканців, підприємств та 1 211 осіб малого та середнього підприємництва та відвідувачів громади.
Проєкт покращить зв’язок у громаді та за її межами, сприяючи переміщенню людей з близьких громад та всієї Луганщини, а це близько 500 000 осіб. Мешканці матимуть покращений доступ до основних послуг, шкіл, закладів охорони здоров’я та можливостей працевлаштування, сприяючи соціальній інтеграції та економічному розвитку.

Оціночна вартість: 58 911 974, 06 €

 • Об'єкти транспортної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

комплекс з екологічної переробки будівельного сміття та подальшого виробництва будівельних матеріалів

Завдяки реалізації даного проєкту Кремінська громада може отримати та придбати спеціалізоване обладнання та техніку для відповідних робіт: щокову промислову дробарку для дроблення бетону по фракціям, сортувальну лінію для твердих побутових відходів, бетонозмішувальний вузол та силос для зберігання цементу буде змонтовано і протестовано.
Буде працевлаштовано 25 осіб, а користуватися послугами підприємства зможуть 21 968 жителів громади. Організовано процес з розбору зруйнованої та пошкодженої інфраструктури з залученням представників ДСНС та поліції.

Оціночна вартість: 2 236 346, 73 €

 • Об'єкти транспортної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Відновлення парку комунальної техніки

Завдання проєкту: закупка комунальної техніки для забезпечення комплексного утримання території громади та обслуговування жителів. Техніка буде задіяна у ліквідації наслідків руйнувань, розбору завалів, відновлення роботи сфери житлово-комунального господарства, утримання об’єктів благоустрою, надання адміністративних і соціальних послуг, забезпечення сталого навчального процесу, перевезення мешканців громади.

Оціночна вартість: 2 525 804.87 €

 • Об'єкти транспортної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

ВІДНОВЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ МЕДИЧНОГО, ОЗДОРОВЧОГО ТА СПОРТИВНОГО НАПРЯМКУ КРЕМІНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Конкурентна перевага оздоровчого комплексу полягає у відсутності поблизу подібних закладів. Слід відзначити, що поряд з Кремінською громадою розташовані громади, в яких відсутні заклади подібного спрямування.
Також корпуси №1 та №2 будуть використовуватись як соціальний готель, і будуть обладнані всім необхідним, в тому числі, для проживання людей з обмеженими можливостями.
У санаторному комплексі буде можливість отримати повний спектр медичних, оздоровчих послуг та спортивної реабілітації.

Оціночна вартість: 3 630 398 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва

Через війну економіка Кремінської громади зазнала значних втрат: знищено інфраструктуру, пошкоджено або зруйновано матеріальну базу, втрачено основну частину людського потенціалу – трудовий ресурс. Все це актуалізує потребу в нових підходах до відновлення місцевої економіки - важливо мобілізувати зусилля в громаді та переорієнтувати післявоєнну роботу на відновлення економіки, а в подальшому активізувати місцевий економічний розвиток.

До початку збройної агресії російської федерації місцева економіка була представлена традиційними секторами - добувною та обробною промисловістю, агропромисловим комплексом.

  Добувна промисловість: - видобуток природного газу та конденсату; - оброблення деревини та виробництво виробів з деревини.
  Харчова промисловість:
  - виробництво пива та питної води;
  - виробництво молочної продукції.
  Машинобудування: - виробництво теплообмінних установок, виробів з металу; - виробництво сучасного обладнання (виробляється лише в Україні) для очищення та калібрування зерна (підприємство релоковане, здійснює діяльність).
  Виробництво готових металевих виробів - виготовлення технологічної оснастки (пресформи, літформи, штампи).
  Мале підприємництво на початок 2022 року: кількість діючих суб’єктів підприємницької діяльності становила понад 1211.

Географічні особливості

Illustration
 • Загальна площа - 53340 галуганська область

  Склад громади: Місто: КреміннаСело: Житлівка, КузьмінеСелище: Стара Краснянка, село Діброва
  Новокраснянський старостат:
  Села: Новокраснянка, Суровцівка, Пшеничне
  Червонопопівський старостат:
  Села: Червонопопівка, Голикове, Піщане

● залізнична станція з розвантажувальними майданчиками для сипучих матеріалів та вантажів● автодорога регіонального значення Р-66 ● відстань до м. Сєвєродонецьк - 26 км, до м. Харків — 228 км, до м. Київ – 735 км

Природні ресурси 

 • 42569,3 га — площа Природно-заповідного фонду дп «Кремінське лісомисливське господарство»


  11 територій природно-заповідного фонду місцевого та державного значення: заповідні урочища, ботанічні, зоологічний та гідрологічні заказники, гідрологічні пам’ятки природи

 • Водний фонд


  ● ріки: Красна, Сіверський Донець● джерела мінеральних та лікувальних вод● гідрологічний заказник «Кремінські каптажі» — забезпечує питною водою жителів міста та прилеглих селищ

 • Сільськогосподарські угіддя


  Рілля займає близько 60% від загальної площі сільськогосподарських угідь. Посівні площі зернових культур, кукурудзи, соняшника.

Інвестиційна привабливість 

В грудні 2021 року був відкритий Прозорий офіс на базі відділу інвестиційної політики, який комплексно вирішував питання залучення інвестицій. На даний час голова Кремінської міської військової адміністрації наділений таким повноваженням згідно закону про правовий режим воєнного стану.

МЕХАНІЗМИ РАЦІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ГРОМАДИ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ:

  Пошук вільних земельних ділянок державної, комунальної та приватної власності для реалізації інвестиційних проєктів;
  Аналіз та формування реєстру земельних ділянок громади, які мають інфраструктуру та придатні для інвестиційних проєктів
  Встановлення економічно-обґрунтованих ставок земельного податку та орендної плати

Землі, які перебувають у власності, га:

Illustration
Illustration

газоконденсатне родовище

Відкрито Євгенієвське газоконденсатне родовище з балансовим запасом газу – 886 млн кубічних м, газового конденсату - 8 млн кубічних м. Ліцензований видобуток газу здійснює ПАТ «Укргазвидобування»

Illustration

родовища будівельних матеріалів

Пісок будівельний з балансовим запасом 16,1 млн кубічних м; Цегельно-черепична сировина з балансовим запасом 1,4 млн кубічних м глини та 0,3 млн кубічних м піску. Поклади будівельної крейди із запасом 10,1 млн тон

Illustration

горілі терикони

Після ліквідації шахти «Кремінна» залишились 4 терикони, загальною масою 16,56 тис. тон, які займають 32,9 га. Мають високу мікропористость і адсорбційну активність - є хорошими наповнювачами для мастик та сировиною для будівництва тротуарів та автошляхів, та як наповнювач в звичайних бетонах.

23473 МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

СТАНОМ НА 01.01.2022

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ ГРОМАДИ

 • Територія розвитку бізнесу, агропромислового комплексу та залучення інвестицій.

 • Привітна громада комфортного відпочинку, активного туризму та дозвілля.

 • Енергоефективна громада з якісною системою життєдіяльності.

 • Громада, в якій цінують кожну людину та створюють умови для її розвитку.

 • Місто сучасного управління та відкритої влади.

В ГРОМАДІ РОЗРОБЛЕНІ ТА ЗАТВЕРДЖЕНІ:

  Стратегія розвитку громади на період до 2027 року
  Програма соціально-економічного та культурного розвитку Кремінської громади на 2022-2023 роки
  Маркетингова стратегія територіальної громади 
  План дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату міста Кремінна на 2019-2030 роки
  План першочергових дій зі стабілізації та реінтеграції деокупованих територій Кремінської громади
  Календарний план відновлення роботи виконавчих органів державної влади та забезпечення життєдіяльності населення на деокупованій території Кремінської громади
  План дій щодо життєзабезпечення деокупованих населених пунктів на території Кремінської міської територіальної громади

КІЛЬКІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ 

СТАНОМ на 01.01.2022

освіта21

Культура7

Спорт44

Медицина14

monument1Created with Sketch.

Адміністративні будівлі33

впровадження стратегічних проєктів

До 22.01.2022

Illustration

Капітальний ремонт автомобільного мосту

Партнери: ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», який фінансується за підтримки Уряду Японії
Мета: відновлення економічної інфраструктури
Улаштовано тришарове асфальтобетонне покриття, поліуретанове покриття з кварцовим піском на тротуарах, встановлено металеві бар’єрні огорожі з улаштуванням світловідбиваючих елементів, опори освітлення та перила, проведено ремонт опор.

Illustration

Капітальний ремонт водопровідної насосної станції «Кремінська»

Партнери: ПРООН «Економічне та соціальне відновлення Донбасу», який фінансується за підтримки Уряду Японії
Мета: відновлення економічної інфраструктури
Проведено ремонт будівлі насосної станції “Кремінська”, замінено насосний агрегат, замінено трижильний кабель напругою 10 000В та протяжністю 2700 м.

Illustration

Реконструкція мереж водопостачання від насосної станції

Партнери: Державний фонд регіонального розвитку
Мета: відновлення критичної інфраструктури
Реконструкція мереж водопостачання від насосної станції Житлівська 978 м.

Illustration

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ М. КРЕМІННА

Партнери: Державний фонд регіонального розвитку
Мета: відновлення критичної інфраструктури
Капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення м. Кремінна з встановленням 408 світлоточок.

Illustration

Поліпшення доступу до води в постраждалій від конфлікту громаді

Партнери: «Європейський Союз»
Мета: Відновлення критичної інфраструктури
● Замінено 49,7 км магістральних водопровідних мереж міста; змонтовано 131 колодязь; встановлено 32 гідранти. ● Придбано 4 насоси; встановлено установку з виробництва гіпохлориту; встановлено шафу керування з плавним пуском та частотним регулюванням підтримки тиску в системі; ● Відновлено тротуари та дороги, які були пошкоджені при реконструкції водоводу.

Illustration

Енергозберігаючий проект у ДНЗ «Ластівка»

Партнери: «НЕФКО»
Мета: проведення енергоефективних заходів в дитячому садочкуВстановлена система індивідуального погодозалежного регулювання в газовій котельні, проведено заміну вікон та дверей, та виконано комплекс заходів щодо утеплення.

Illustration

Створення Центру надання адміністративних послуг Кремінської міської ради

Партнери: ЄС/ПРООН
Мета: Підтримка реформи децентралізації
Капітальний ремонт приміщення, придбано обладнання та меблі. Оснащено сучасною технікою для оформлення паспорта громадянина України та для виїзду закордон у формі ID картки. Мобільний кейс для обслуговування населення вдома. Автоматизовано процес прийому громадян у ЦНАП за допомогою електронної черги та запроваджений в дію реєстр територіальної громади міста Кремінна.

Illustration

Зміцнення громадської довіри

Партнери: (UCBI II) за підтримки USAID
Мета: відновлення економічної інфраструктури
Проведено ремонт сесійної зали, закуплено меблі та обладнання та встановлена система голосування «Віче»

Illustration

Посилення потенціалу ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування

Партнери: Програма «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» за підтримки Ради Європи
Мета: Посилення потенціалу ефективності та прозорості роботи органів місцевого самоврядування через залучення молоді до роботи мерії міста Кремінна та реформи децентралізації. Підтримка реформи децентралізації
Молодь пройшла навчання, взяла участь у роботі Кремінської міської ради та мерії міста; обмін досвідом, вивчення найкращих європейських практик та розвиток практичних навичок для молоді під час поїздки до польського міста Ключборк; облаштовано приміщення на 3 робочих місця в мерії для молоді; проведено конкурс мікрогрантів для молоді; модернізація сайту міської ради з елементами електронного врядування.

напрямки розвитку місцевої економіки

 • Відновлення критичної інфраструктури

 • Сільськогосподарськапереробка

 • Екологічний напрямок

 • Соціально-медичний напрямок

найбільші підприємства громади

Місцева економіка представлена традиційними секторами - добувною та обробною промисловістями, агропромисловим комплексом. Основними бюджетоутворюючими підприємствами промислового комплексу Кремінської ТГ є наступні підприємства в добувній та обробній сфері, агропромислового комплексу:

Харчова промисловість

Illustration

ТОВ “Пінта-Кремінський пивоварений завод”

Харчова промисловість

Illustration

ПП “Продгрупсервіс”

Машинобудування

Illustration

ТОВ “Кремінський завод “Ритм”

Машинобудування

Illustration

ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Аеромех»

Виробництво готових металевих виробів

Illustration

ТОВ “Пінта-Кремінський пивоварений завод”

Виробництво торгового обладнання

Illustration

ТОВ «Віко-Україна»

руйнування

Достовірну та уточнену інформацію щодо зруйнованих та пошкоджених об’єктів можливо надати лише після деокупації території Кремінської міської територіальної громади та фактичного обстеження всіх об’єктів відповідних секторів

  Fichier 1false
  Культура та туризм: 23 об’єктиОціночна вартість відбудови: 337, 4 млн грн
  Fichier 1false
  Освіта та спорт: 22 об’єктиОціночна вартість відбудови: 588, 3 млн грн
  Fichier 1false
  Водопостачання та водовідведення: 4 об’єктиОціночна вартість відбудови: 55 млн грн
  Fichier 1false
  Енергетика: 3 об’єктиОціночна вартість відбудови: 68,5 млн грн
  Fichier 1false
  Благоустрій: 3 об’єктиОціночна вартість відбудови: 20 млн грн
  Fichier 1false
  Державне управління та місцеве самоврядування: 8 об’єктівОціночна вартість відбудови: 217 млн грн
  Fichier 1false
  Охорона здоров'я: 5 об’єктівОціночна вартість відбудови: 84,1 млн грн
  Fichier 1false
  Торгівля та послуги: 5 об’єктівОціночна вартість відбудови: 84,1 млн грн
  Fichier 1false
  Цивільний захист: 1 об’єктОціночна вартість відбудови: 30 млн.грн
  Fichier 1false
  Транспорт: 6 об’єктівОціночна вартість відбудови: 610 млн грн
  Fichier 1false
  Сільське господарство: 2 об’єктиОціночна вартість відбудови: 50 млн грн
  Fichier 1false
  Житло: 521 - будівель 261 - квартирОціночна вартість відбудови: 946,8 млн грн
Illustration

КРЕМІНСЬКА міська територіальна громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

Дунець Олександр Євгенович

Начальник Кремінської міської військової адміністрації

м. Рівне, вул. Кавказька, 9А e-mail: au.vog.adarmerk%40ofni; телефон: +380506559369