13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

звернення голови громади олексія бабченка до учасників REBUILD UKRAINE 2023

ПРОЄКТИ, які БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ НА REBUILD UKRAINE 2023

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Опріснення шахтних вод

Опріснення шахтних вод та переробка концентратів шляхом висадження із них мінеральних домішок у вигляді нетоксичних осадів, придатних для виробництва будівельних матеріалів.
Проєктом передбачено: - станції очищення
- cклад реагентів
- будівля АБК
- лабораторії
- ТП 6/0,4 кв
Мета проєкту: водозабезпечення населення водою.

Оціночна вартість: 4 000 000 €

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Логістичний центр

Логістичний центр для зберігання промислової сировини, готової продукції з вантажними терміналами та фасувальними цехами.Мета проєкту: створення підприємства для працевлаштування населення та забезпечення регіону центром для зберігання сировини зі стоянкою для вантажних автомобілів і можливістю проводити технічне обслуговування транспортних засобів. Це величезне “місто складів”, де виконують увесь комплекс операцій з обробки вантажів. Після деокупації громади виникне питання з масштабної відбудови, а це зберігання різних будівельних матеріалів та лісоматеріалів, які потрібно зберігати рядами, штабелями, у рулонах, контейнерах, клітках, кіпах, ящиках, на стелажах, піддонах, підштабельних основах тощо, а також в закритих і сухих приміщеннях, під навісом або накритими вологонепроникним матеріалом.

Оціночна вартість: 90 000 000 €

 • Об'єкти транспортної інфраструктури

ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва

Illustration
  Охорона навколишнього середовища
  Набуття нових навичок та професійної кваліфікації
  Поглиблення знань іноземної мови
  Нові друзі та міжнародні контакти
  Обмін досвідом та культурою

Географічні особливості

Illustration
 • Загальна площа - 16 980 галуганська область

  Склад громади: Міста: Гірське, ЗолотеСелища міського типу: Тошківка, Нижнє, НовотошківськеСела: Оріхове, Катеринівка, Кримське, Причепилівка, Сокільники, Жолобок

Території Гірської міської громади мають дуже вигідне географічне розташування з виходом на потужні транспортні шляхи, як для постачання та збуту продукції, так і для її транзиту. На півдні Гірської громади проходить найважливіша автомобільна траса Р66 в напрямку міста Лисичанська і далі до міст Сєвєродонецьк та Рубіжне.

ПРИРОДНІ РЕСУРСИ ТА ЗЕМЛІ ГРОМАДИ 

Основні надра цієї місцевості – кам’яне вугілля із вкрапленнями покладів піску і крейди, каміння.
До повномасштабного вторгнення на території громади працювали 4 шахти: «Гірська», «Золоте», «Карбоніт» і «Тошківська», що належать до Державного підприємства «Первомайськвугілля».

ЗЕМЛІ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У ВЛАСНОСТІ, ГА:

Illustration

32845 МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

СТАНОМ НА 01.01.2022

Громада активна у 4 зміни, і це не вигадка, а реальність. Тут 4 діючих шахти і кожна сім’я так чи інакше задіяна у цій галузі, але це лише одна зміна. Бо громада постійно енергійно розвивається в економічному, освітньому та культурному напрямку. Прикрашають публічні простори муралами, проводять фестивалі і освітні події, досягають успіхів у спортивних змаганнях, відкривають нові бізнеси.

Greenfield, brownfield інвестування

  В стадії завершення Стратегія розвитку земельних ресурсів, аграрного сектору Гірської міської територіальної громади на 2023р.-2027р. та проєкти етапів відродження громади (інвестиційна привабливість наявних вільних земельних ділянок).
  План відновлення розроблений 24 вересня 2022 року, на сьогодні передбачається коригування плану з урахуванням розробки нових проєктів та європейських стандартів.

КІЛЬКІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ 

СТАНОМ на 01.01.2022

освіта18

Культура13

Спорт2

Медицина13

monument1Created with Sketch.

Адміністративні будівлі6

руйнування

70% об'єктів громади зруйновано. Достовірну та уточнену інформацію щодо зруйнованих та пошкоджених об’єктів можливо надати лише після деокупації території гірської міської територіальної громади та фактичного обстеження всіх об’єктів відповідних секторів

Illustration

гірська міська територіальна громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

ОЛЕКСІЙ ІВАНОВИЧ БАБЧЕНКО

Начальник Гірської міської військової адміністрації

Email: au.vog.adamorg-aksrig%40ofniТелефон: +380509546453