14-15 ЛИСТОПАДА 2023 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI
Проєкти, що будуть представлені на REBUILD UKRAINE 2023
Реконструкція будівлі Комунального закладу «Чугуївський ліцей №2»
ліцей №2 є найбільш відвідуваним освітнім закладом в місті:заклад відвідували 325 учнів та 55 працівників. внаслідок збройної агресії рф, повністю зруйнована основна будівля закладу. на 70% пошкоджена будівля початкової школи.
Реконструкція будівлі Комунального закладу "Клугино-Башкирівський ліцей"
ліцей є єдиним освітнім закладом, розташованим у с.Клугино-Башкирівка. заклад відвідували 390 дітей та 56 працівників. частина будівлі закладу повністю зруйнована, також пошкоджено несучі та огороджувальні конструкції, інженерні мережі.
Реалізація Концепції центральної площі міста Чугуєва
Площа Соборна створює історичне ядро м. Чугуєва. Територія площі віднесена до пам’яток археології місцевого значення «Городище». Теперішній її стан потребує невідкладного проведення робіт з реконструкції.
Географічні особливості
Загальна площа - 289,1 км²
Склад громади:місто: Чугуїв селище міського типу: КочетокСела: Клугино-Башкирівка, Василів Хутір, Зарожне, Тетлега, Піщане, Велика Бабка, Кам’яна Яруга
● Чугуївська громада розташована на сході Харківської області● Територією протікає річка Сіверський Донець● міжнародна автомобільна дорога М-03 (Київ-Харків- Довжанський)● залізнична станція третього класу● автовокзал, який приймав автобуси за 37 напрямками
39 000 мешканців громади
У громаді прийнята ТА затверджена Стратегія розвитку міста Чугуєва. громада прагне розвиватися як місце, безпечне та комфортне для життя як мешканців, так і гостей; як потужний культурний та бізнес центр, відкритий для широкої співпраці; як громада, що поділяє європейські цінності.
забезпечення доступних і якісних комунальних послуг на всій території громади
мета ПРОЄКТІВ : «Єдиний міський диспетчерський пункт» та «Єдиний міський розрахунковий центр» − не залишити без уваги жодного звернення жителів міста. Проєкти розроблено таким чином, що вони дозволяють об’єднати інформацію про роботу комунальних підприємств.
створення безпечних та гідних умов проживання
забезпечення соціальної інклюзії. в громаді функціонують установи: КУ «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС» та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» − всебічна підтримка дітей з особливими освітніми потребами, а Територіальний центр соціального обслуговування став своєрідним острівцем спілкування й реалізації творчих здібностей людей з інвалідністю та громадян похилого віку.
відносний показник на кожні 1000 мешканців
освіта0,56
Культура0,28
соціальна сфера0,1
Медицина0,08
Адміністративні будівлі0,35
впровадження стратегічних проектів
Серед партнерів нашої громади – Північна Екологічна Фінансова Корпорація (НЕФКО), Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ), Міжнародна організація з міграції, Програма розвитку ООН та інші. За підтримки цих організацій у громаді реалізовано низку важливих соціальних ініціатив:
житло для внутрішньо переміщених осіб
за співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій на території громади було збудовано житло для внутрішньо переміщених осіб.
енергоефективність та енергозбереження
за останні 5 довоєнних років у громаді було реалізовано 40 проєктів з енергозбереження та енергоефективності, на які було залучено більше 100 млн грн.
Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «ШАНС» та Територіальний центр соціального обслуговування
для дітей з особливостями розвитку та всебічної підтримки людей з інвалідністю та людей похилого віку.
Сільське господарствоаграрний комплекс
гектарів земель сільськогосподарського призначення в громаді
сільгоспвиробників
Усі підприємства спеціалізуються на виробництві зернових і технічних культур та насіння олійних культур. Провідні господарства:
промисловість та інвестиції
До війни на території громади розміщувалося понад 20 промислових підприємств. переважала продукція машинобудування та виробництва харчових продуктів. Тепер більша частина промисловості громади була фактично паралізована, що призвело до економічного спаду ділової активності.
Місто Чугуїв займає одне з провідних місць у Харківській області за рівнем забезпеченості цінними історико-культурними й природними ресурсами, здатними генерувати значний туристичний інтерес.
Місто Чугуїв засноване 1638 року козаками і Майже 400 років було військовим містечком
30 унікальних будинків з регламентованої забудови тих часів, серед них — ансамбль центральної площі.
батьківщіна художника Іллі Рєпіна
Тут він ріс і навчався, тут створив деякі свої шедеври. Зараз в будинку, що належав батькам художника, діє його меморіальний музей.
міжнародний рєпінський пленер
Щорічно захід збирав художників та туристів зі всього світу, За весь час проведення пленерів участь у них взяли понад 160 митців з понад 50 міст та 9 країн.
Художня галерея
розміщується в унікальній пам'ятці архітектури XIX ст. - Будівлі штабів військових поселень. Її експозиція представляє роботи відомих живописців, графіків, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.
ПАМ'ЯТНИКИ АРХІТЕКТУРИ НАЦІОНАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ
«Міська дума» 1820 рік
«Штаби військових поселень» 1833 рік
«Покровський собор» 1824 рік
«Торгівельні ряди» 1833 рік
"Обстрілюють місто, бо їх не зустріли з квітами" росіяни гатили по житлових кварталах та інфраструктурі прифронтового міста, розташованого за 20 кілометрів від Харкова.
пошкоджено та знищено:
пошкоджено та знищено:
Чугуївська громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні
Мінаєва Галина Миколаївна
міський голова
ТЕЛЕФОН: 0574623503au.vog.adar-veuguhc%40ofniУкраїна, м. Чугуїв, Харківська область, вул. Старонікольська, 35А.