13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

13-14 ЛИСТОПАДА 2024 | ПОЛЬЩА | ВАРШАВА | EXPO XXI 

звернення голови громади олексія реви до учасників REBUILD UKRAINE 2023

ПРІОРИТЕТИ міжнародного співробітництва

Місто Бахмут активно співпрацює з міжнародними донорами щодо залучення міжнародної технічної, гуманітарної та прямої допомоги у різні сфери. 24 лютого 2022 року та активними бойовими діями на території Бахмутської міської територіальної громади основним напрямком співпраці з міжнародними організаціями стало забезпечення населення громади гуманітарною допомогою.
Серед партнерів:

  Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
  Агентство США з міжнародного розвитку USAID
  Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО)
  Міжнародна Благодійна організація «Фонд Східна Європа»
  Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)
  Програма USAID «Демократичне врядування у Східній Україні»
  Фонд Організації Об'єднаних Націй у галузі народонаселення
  Салдуський край Латвійської Республіки

Географічні особливості

Illustration
 • Загальна площа - 43599,1 гаДОНЕЦЬКА область

  Склад громади: Місто: Бахмут Селище міського типу; Красна Гора Села: Іванівське, Андріївка, Берхівка, Кліщіївка, Іванград, Зайцеве, Вершина,Весела Долина, Покровське, Нова Кам’янка, Клинове, Відродження, Мідна РудаСелища: Хромове, Опитне, Зеленопілля, Ягідне

● розташована на відстані 55 км від міста Краматорськ та 89 км від міста Донецьк.● Місто Бахмут знаходиться за 3 км від міжнародної траси М03 Київ — Харків — п.п.Довжанський, яка збігається з довгим європейським транспортним коридором Е-40.

Природні ресурси 

Бахмут був один із найбільш екологічно чистих міст Донецької області. Відсутність шкідливих забруднюючих атмосферу промислових підприємств позитивно позначалися на екосистемі землі, повітря та ґрунту.

 • 358,5 га - Загальна площа, зайнята водними об’єктами на території громади


 • Noun_100px

  корисні копалини

  Територія громади багата на гіпс, піщаник, крейду, цегло-черепичну сировину, кварцові піски, тугоплавку, керамічну, вогнетривку глину, гіпсовий камінь, які використовуються для виробництва будівельних матеріалів, а головне велику кількість агровиробничих груп ґрунтів - родючих чорноземів.

ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ 

 • Бахмутська громада посіла 7 місце серед 300 кращих малих та середніх громад України (до 150,0 тис. мешканців) у всеукраїнськму рейтингу інституційної спроможності та сталого розвитку малих та середніх громад України (2021), проведеного Регіональним центром економічних досліджень та підтримки бізнесу

 • Місто Бахмут посіло 5 місце серед 45 міст України за якістю ділового середовища у рейтингу «Індекс конкурентоспроможності міст України (ІКМ) 2021» за дослідженням USAID «Конкурентоспроможна економіка України» спільно з Info Sapiens та Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій

 • 1 місце серед 44 громад Донецької області у рейтингу кращих 20 громад Донецької області, проведеного Регіональним центром економічних досліджень та підтримки бізнесу

 • За результатами загальнонаціональної програми «Людина року» Бахмутський міський голова здобув найвищий щабель національного визнання «Міський голова року». Разом з тим, міського голову включено до національного реєстру рекордів України, як мера-рекордсмена, що найдовше займає свою посаду (понад 30 років)

Для залучення інвестора на територію Бахмутської міської територіальної громади підготовлено інформацію щодо вільних земельних ділянок різного цільового призначення (житлова забудова, промисловість, комунально-складська діяльність, торгівля, рекреація тощо) сумарною площею понад 40 га.

МЕХАНІЗМИ РАЦІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ ГРОМАДИ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ:

  Пошук вільних земельних ділянок державної, комунальної та приватної власності для реалізації інвестиційних проєктів;
  Аналіз та формування реєстру земельних ділянок громади, які мають інфраструктуру та придатні для інвестиційних проєктів
  Встановлення економічно-обґрунтованих ставок земельного податку та орендної плати

Землі, які перебувають у власності, га:

Illustration

80377 МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ

СТАНОМ НА 01.01.2022

СТРАТЕГІЧНІ ЦІЛІ ГРОМАДИ

 • Громада успішного бізнесу та сільського розвитку

 • Безпечний, комфортний, енергозберігаючий життєвий простір громади

 • Гендерно-орієнтована громада ефективного врядування та талановитої молоді

 • Гостинна старовинна столиця Донбасу – модерновий простір розвитку туризму та дозвілля

В ГРОМАДІ РОЗРОБЛЕНІ ТА ЗАТВЕРДЖЕНІ:

  Стратегія розвитку території Бахмутської міської територіальної громади на період до 2027 року (на сьогодні даний документ неактуальний)
  Генеральний план м. Бахмут

КІЛЬКІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ 

СТАНОМ на 01.01.2022

освіта46

Культура15

Спорт84

Медицина19

monument1Created with Sketch.

Адміністративні будівлі4

впровадження стратегічних проєктів

Місто Бахмут активно співпрацює з міжнародними донорами щодо залучення міжнародної технічної, гуманітарної та прямої допомоги. 24 лютого 2022 року та активними бойовими діями на території Бахмутської міської територіальної громади основним напрямком співпраці з міжнародними організаціями стало забезпечення населення громади гуманітарною допомогою. Протягом 2022-2023 років міською владою відкрито 9 осередків підтримки бахмутян у містах України.
Серед проєктів у 2021 році:

Illustration

НАДЗВИЧАЙНА КРЕДИТНА ПРОГРАМА ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ (ЕІБ)

У 2021 році завершено роботи по 3 проєктах - реконструкція будівлі ЗОШ № 12, - реконструкція гуртожитків - у 2022 році планувалось реалізувати 2 проєкти: реконструкція будівлі ЗОШ № 11 та реконструкція гуртожитку

Illustration

МІЖНАРОДНИЙ КОМІТЕТ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА В УКРАЇНІ

у 2022 році планувалося завершити роботи проєкту «Нове будівництво Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (ВНД) для КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут»

Illustration

ПРЕДСТАВНИЦТВО ДИТЯЧОГО ФОНДУ ООН (ЮНІСЕФ) В УКРАЇНІ

Реалізовано проєкт з капітального ремонту приміщень «Інноваційного центру підтримки сім’ї та молоді «Місто добрих сердець» КЗ «Бахмутський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» - виконано капітальний ремонт першого поверху (180 м2), приміщення оснащено технікою і меблями для започаткування у громаді нових, якісних інтегрованих послуг сім’ям з дітьми, із числа ВПО та сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, здійснено топографо-геодезичну зйомку місцевості, облаштовано дитячий інклюзивний майданчик, отримано обладнання.

Illustration

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

● «Синергія громадянського суспільства та місцевої влади задля сталого розвитку Бахмутської громади» - придбано та встановлено спеціальне офісне обладнання для організації онлайн-трансляцій засідань виконавчого комітету та інших заходів, які проводяться у адміністративній будівлі міської ради через офіційний вебсайт
● «Формування культури відповідального поводження з ТПВ у Бахмутській громаді» - закуплено еко-сумки у кількості 800 од., 170 од. дерев та висаджено зелену санітарно-захисну смугу вздовж полігону твердих побутових відходів, проведено акцію «Споживай свідомо!»

Illustration

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

● «Реконструкція нежитлової будівлі під створення притулку для осіб, що постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» - у березні 2022 року було заплановано відкриття установи, яка мала стати тимчасовим домом для десяти дорослих і чотирьох дітей одночасно.
● Розроблено дизайн, зонування та візуалізацію приміщень новобудови ЦНАП.

Illustration

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

● Запровадження навчання за професією «Екстрений медичний технік» - для КЗ «Бахмутський медичний фаховий коледж» придбана оргтехніка, операційна система, програмне забезпечення, облаштовано медично-тренажерним обладнанням кабінет для практичних занять, а саме для навчань водіїв швидкої допомоги професії «Екстрений медичний технік» та проведення тренінгів для мешканців Бахмутської громади з надання екстреної медичної допомоги.

Illustration

ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ

●  Капітальний ремонт внутрішніх приміщень Державного навчального закладу «Бахмутський центр професійно-технічної освіти» - виконано поточний ремонт внутрішніх приміщень (майстерень) закладу, створено учбове кафе, оснащено новим устаткуванням за напрямом «Кухар. Кондитер», а також відкрито нові професії «Бармен. Офіціант».
●  Облаштовано консультаційний центр цифровізації для мешканців громади в Навчально-науковому інституті Української інженерно-педагогічної академії.

Illustration

ПРОЄКТ USAID «ЕКОНОМІЧНА ПІДТРИМКА СХІДНОЇ УКРАЇНИ»

Було розпочато реалізацію проєкту «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень першого поверху будівлі Бахмутського міського Центру технічної творчості дітей та юнацтва»: виготовлено технічні умови на підключення до зовнішніх мереж, виконано роботи з переносу перепадного колодязя.

Illustration

НІМЕЦЬКЕ ТОВАРИСТВО МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (GIZ)

За допомогою НІМЕЦЬКОГО ТОВАРИСТВА МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА (GIZ) виконано ремонтні роботи робочих приміщень та медичних палат першого поверху терапевтичного відділення КНП «Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м.Бахмут».

Illustration

ПРОЄКТ УПРАВЛІННЯ ВЕРХОВНОГО КОМІСАРА ООН У СПРАВАХ БІЖЕНЦІВ

Виконано ремонт приміщення:- органу самоорганізації населення мікрорайону «Черемхи» в м. Бахмут;- сенсорної кімнати у Опитненському ЗЗСО та придбано ноутбук, проєктор, сухий басейн, меблі, ігри.Від ФІЛІЇ КОМПАНІЇ «ЛЮДИНА В БІДІ» для Клинівського старостинського округу отримано глибинні насоси, ємності для води та насосну станцію.

напрямки розвитку місцевої економіки

 • виробництво будівельних матеріалів та добувна промисловість

 • ХАРЧОВА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 • КОЛЬОРОВА МЕТАЛУРГІЯ

 • МАШИНОБУДУВАННЯ ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ

 • ЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ

 • СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ТА ПЕРЕРОБКА

найбільші підприємства громади

Станом на 01.01.2022

Металургія

Illustration

ТОВ «Завод кольорових металів»

Фармацевтика

Illustration

ПрАТ «ФІТОФАРМ»

Харчова промисловість

Illustration

ПрАТ "АРТВАЙНЕРІ"

Видобувна промисловість

Illustration

ТДВ «СІНІАТ»

Машинобудування

Illustration

ПрАТ «Машинобудівний завод «ВІСТЕК»

Машинобудування

Illustration

ТОВ «Артемівський електротехнічний завод»

руйнування

Достовірну та уточнену інформацію щодо зруйнованих та пошкоджених об’єктів можливо надати лише після ЗАВЕРШЕННЯ ЗВІЛЬНЕННЯ території бахмутської міської територіальної громади та фактичного обстеження всіх об’єктів відповідних секторів

Illustration
  Fichier 1false
  На сьогодні понад 90% житлового фонду та об’єктів інфраструктури зруйновано або має масштабні пошкодження

За орієнтовними розрахунками вартість відновлення:- житлового фонду складе понад 2,1 млрд євро;- централізованого водопостачання - 136,1 млн євро;- теплового господарства - 55,2 млн євро;- вулично-дорожньої мережі - 46,0 млн євро;- роботи комунального транспорту - 44,1 млн євро;- робіт із збору будівельних та побутових відходів - 2,7 млн євро.

Illustration

бахмутська міська територіальна громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

РЕВА ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

начальник Бахмутської міської військової адміністрації

Адреса: вул. Миру, буд. 44 (площа Свободи), місто Бахмут, Донецька область, Україна, 84500
Тел.: +380503260616, +380954668622
E-mail: au.vog.nd%40avtumhab