Illustration

Луганщина має домовленості про участь у відбудові області з сімома країнами ЄС

Луганщина має домовленості з сімома країнами ЄС, які висловили готовність допомогти в процесі відновлення регіону після його звільнення.Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор в інтерв’ю Укрінформу.
«У 2023 році представники облдержадміністрації та територіальних громад області приймали участі у Міжнародній виставці-конференції ReBuild Ukraine powered by Energy у Варшаві. Як результат – налагоджено ділові відносини з міжнародними компаніями щодо допомоги у відбудові регіону. На сьогодні є домовленості з Бельгією, Францією, Фінляндією, Німеччиною, Нідерландами, Італією, Данією щодо участі у відновленні області», - розповів Лисогор.
Він уточнив, що передусім це відновлення мереж електроенергії, опалення, газу, води та каналізації; використання сучасних технологій збору, сортування та переробки сміття; будівництво доріг; побудова електричних та газових підстанцій, об’єктів критичного та соціального призначення тощо.
«Окрім цього, потрібно отримання необхідного обладнання та устаткування, наприклад: водоочисні станції, генератори, насоси», - додав очільник Луганщини.
Як повідомляв Укрінформ, міжнародна допомога Україні буде зростати.
Повню версію інтерв’ю з Артемом Лисогором незабаром читайте на сайті Укрінформу.