Illustration

Odesa city territorial community

participant of the REBUILD UKRAINE 2023 exhibition and conference

ADDRESS OF THE HEAD OF THE TERRITORIAL COMMUNITY Gennadiy Trukhanov TO THE PARTICIPANTS OF REBUILD UKRAINE 2023

PROJECTS WILL BE PRESENTED AT REBUILD UKRAINE 2023

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Будівництво школи

Наявних ресурсів недостатньо для забезпечення всієї потреби у шкільних місцях, відповідно, багато шкіл у м. Одесі вимушено працюють у дві зміни, кількість дітей в класах перевищує нормативну. Така ситуація негативно впливає на якість освітнього процесу, крім того, швидше зношуються основні засоби, збільшуються витрати на енергоресурси.
З метою забезпечення потреби у місцях шкільної освіти було розроблено проект будівництва загальноосвітньої школи в Пересипському районі м. Одеси в мікрорайоні ІІІ-4-1 (у межах вулиць: Семена Палія, Марсельської, Ак. Сахарова, Ак. Заболотного).Всі приміщення будуть пристосовані до інклюзивного навчання учнів з порушенням опорно-рухового апарату (у т.ч. запроектовані пандуси та ліфт).

Оціночна вартість: 13 671 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Будівництво дитячого садка

Мета - створення безпечного освітнього середовища та забезпечення дітей якісною дошкільною освітою в мікрорайоні міста, адже закладів дошкільної освіти недостатньо для забезпечення наявної потреби. Будівництво даного освітнього закладу дасть можливість забезпечити дітей місцями дошкільної освіти та зменшити завантаженість існуючих дитячих садків в сусідніх мікрорайонах, що сприятиме підвищенню якості дошкільної освіти в цілому та створить підґрунтя для подальшого ефективного здобування дітьми шкільної освіти.

Оціночна вартість: 3976,1 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Будівництво багатофункціонального спортивного комплексу

З метою створення належних умов для розвитку спорту та популяризації здорового способу життя у м. Одесі розроблено проект з будівництва багатофункціонального спортивного комплексу.
Будівля комплексу запроектована на земельній ділянці в зоні багатоповерхової житлової та громадської забудови. Площа земельної ділянки – 1,09 га.
Проектною документацією передбачено: будівництво 1-2-х поверхової будівлі спортивного комплексу площею 5708,7 кв.м. з приміщеннями гімнастичного та хореографічного залів, стрілецької галереї, роздягалень, груп приміщень для глядачів, адміністративних та підсобних приміщень. Передбачені умови безперешкодного пересування маломобільних груп населення.

Оціночна вартість: 6 500 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Проєктування та будівництво багатофункціонального Палацу спорту

В цілях розвитку спортивного та туристичного потенціалу міста Одеси, з метою створення можливостей для організації в місті спортивних змагань, концертів, а також інших заходів національного та міжнародного рівнів планується побудувати багатофункціональний Палац спорту.
Головне призначення Палацу спорту є:
- проведення змагань та тренувань з баскетболу, мініфутболу, волейболу, гандболу, бадмінтону та боротьби.
Крім того, можливо проводити культурно-видовищні громадські заходи (виставки, концерти, конференції, інше).

Оціночна вартість: 22 136 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

Реконструкція стадіону «Спартак»

Стадіон було відкрито ще у 1928 році.
Сьогодні матеріально-технічна база стадіону потребує модернізації.
У 2018 році було розроблено проєкт на реконструкцію стадіону, яким передбачено улаштування системи водовідведення від спортивних майданчиків (футбольного поля, полів для міні-футболу та бігових доріжок), оновлення бігових доріжок з улаштуванням гумового покриття, улаштування покриття ігрових зон зі штучної трави, заміна металевої огорожі.

Оціночна вартість: 960 000 €

 • Об'єкти соціальної інфраструктури

Illustration
  ПРОЄКТ МАЄ ІНВЕСТИЦІЙНУ ПРИВАБЛИВІСТЬ

«ПОЛЯ ФІЛЬТРАЦІЇ»

Завдання проєкту: активізація підприємництва, інвестиційна та інноваційна діяльність, підвищення зайнятості, реновація депресивних територій міста.Виробництво устаткування для: - альтернативних джерел енергії- виробництво електричного устаткування, побутових приладів- агропереробка - металообробка - виробництво виробів з пластику - новітні технології з деревообробки - сміттєпереробка - текстильне виробництво

Оціночна вартість: 2 525 804.87 €

 • Об'єкти комунальної інфраструктури

Illustration

Odesa CITY TERRITORIAL COMMUNITY NEEDS YOUR HELP AND SUPPORT IN RECOVERY

Gennadiy Trukhanov

Mayor of Odesa

65026, Ukraine, Odessa, sq. Dumska, 1
Phone: +380 (4858) 779-13-14
e-mail: au.vog.rmo%40adar