Відновлення та розбудова інфраструктури територіальних громад

Відновлення та розбудова інфраструктури територіальних громад

4 серпня 2022, за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіон), пройшов інформаційний вебінар на тему: «Відновлення та розбудова інфраструктури територіальних громад».

Зі вступним словом виступив Негода В’ячеслав Андронович, заступник Міністра розвитку громад та територій України. Він відзначив високу організованість органів місцевого самоврядування у надскладних умовах воєнного положення, надійність партнерів проєкту ReBuild Ukraine та визначив організацію міжнародного форуму як важливий і потужний інструмент для пришвидшення залучення фінансування на відновлення та розвиток українських місцевих громад, які постраждали під час військової агресії.

Захід зібрав 300 учасників, серед яких були присутні голови територіальних громад, керівники та спеціалісти відповідальні за економічний розвиток та інвестиції в громадах, структурні підрозділи управління комунальним майном, землевпорядники, архітектори.

• Валентина Полтавець, виконавча директорка Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад закликала до згуртованості українського суспільства і необхідність використання всіх можливих ресурсів для пошуку ефективних рішень, щоб відновити та повернути до повноцінного життя постраждалі громади.

• Як оцифрувати руйнування та збитки громади, розповіла Оксана Сімонова, керівник проєкту Rebuild UA та презентувала вже опрацьовані результати оцінки міст Київської області. Вона наголосила, що прозора оцінка збитків дозволить обґрунтувати потребу у розмірах фінансування і спростить процес залучення ресурсів на відновлення, тому, разом із командою вони надалі аналізуватимуть руйнування інфраструктури населених пунктів України.

• Презентувала проєкт REBUILD UKRAINE його керівниця — Олена Кононенко, основною задачею якого є допомога громадам у пошуку фінансування та рішень на відбудову та модернізацію житла й інфраструктури. Запросила до участі у міжнародному форумі ReBuild Ukraine, на якому територіальні громади зможуть презентувати прозору оцінку збитків та плани відбудови міжнародним донорам та потенційним інвесторам. Команда ReBuild Ukraine, надасть покроковий план для кожного учасника та інформаційно-аналітичну підтримку для якісної участі в виставці-форумі.

• Вебінар організовано Всеукраїнською Асоціацією об'єднаних територіальних громад на базі Платформ "Економіка та інвестиції" та "Сільський розвиток: земельні відносини".

Дякуємо!