Відбулося підписання Меморандуму про взаємодію між міжнародним виставковим оператором в Україні

2 серпня 2022 року, відбулося підписання Меморандуму про взаємодію між міжнародним виставковим оператором в Україні Premier Expo Ukraine, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування Всеукраїнською Асоціацією об'єднаних територіальних громад та проєктом Rebuild UA.

У нас є спільний алгоритм дій, для сприяння відбудови звільнених Українських міст і містечок після вторгнення російських окупантів.

«Місія нашої компанії, як організатора виставкових заходів, завжди була єднання людей у їх потребах та рішень до цих потреб. Зараз, коли настав час відбудови громад, які постраждали від російської агресії, ми ще більше відчуваємо цю місію на собі. Меморандум, щодо організації файндразингового форуму, виставки рішень ReBuild Ukraine пришвидшить залучення фінансування на відбудову українських міст і містечок», — Олена Кононенко, керівник проєкту ReBuild Ukraine.

www.rebuildukraine.in.ua

«Повнота і деталізація вихідних даних грає ключову роль у підрахунку кількості об’єктів та визначенні рівня руйнування, що важливо для подальшої оцінки збитків та формування плану відновлення», — Oksana Simonova, керівник проекту RebuildUA.

rebuildua.net

«Асоціація об’єднаних територіальних громад закликає до співпраці, до консолідації партнерів, для того, щоб допомогти територіальним громадам у найскладніший час», — Валентина Полтавець, виконавча директорка Всеукраїнської асоціації об’єднаних територіальних громад.

hromady.org

Ми спрямовуємо всі наші ресурси і професійні компетенції для залученні державних та міжнародних програм, а дружні, партнерські відносити допоможуть подолати будь-які виклики сьогодення.