Illustration

Одним з проєктів, що будуть представлені Гуляйпільська міська територіальна громада на Національному павільйоні «УКРАЇНА ТА ЇЇ ГРОМАДИ» є РЕКОНСТРУКЦІЯ ШКОЛИ

Заклад є опорним, найбільш численним в громаді (проєктна потужність – 505 учнів), в майбутньому матиме філії. Заклад знаходиться в центрі м. Гуляйполе, забезпечує освітні потреби дітей громади як із міста, так і зі сільських населених пунктів, тобто усієї громади. На території громади зруйновано повністю та частково три інших освітніх заклади, один із яких не підлягає відбудові.
Мета проєкту: покращення якості надання освітніх послуг, створення якісно нового мотивуючого, зручного і безпечного освітнього середовища, забезпечення комфортних умов перебування здобувачів освіти та педагогів у закладі. Крім сучасних дизайнів, запроєктовані безпечні укриття.
Швидка реконструкція закладу сприятиме якнайскорішому поверненню мешканців до громади, даючи впевненість в забезпечені базових послуг.

Ознайомитись з іншими проєктами Гуляйпійської громади можна на нашому офіційному сайті, де ми зібрали всю ключову інформацію про громаду:
https://rebuildukraine.in.ua/huliaipilska-hromada2

🤝 До зустрічі на ReBuild Ukraine powered by Energy
📍 14-15 листопада 2023,
EXPO XXI | ВАРШАВА | ПОЛЬ
ЩА