ЕНЕРГІЯ ДЛЯ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ В ДІЇ! ВДЕ – СТАБІЛІЗАЦІЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ КРАЇНИ!

Ярослав Демченков, заступник міністра енергетики України, провів зустріч з держсекретарем Мінекономіки Словаччини Петером Швецем для обговорення відновлення енергетики та розширення потенціалу вітрогенерації. Під час зустрічі, заступник міністра енергетики України висловив слова подяки Словаччині за її солідарність з Україною і підтримку у розвитку енергетичного сектора.
Обидві країни мають потужний експортно-імпортний потенціал, і працюють над розширенням енергетичних коридорів та спільними інфраструктурними проєктами, включаючи ті, що стосуються відновлюваних джерел енергії. А допомога, надана енергетичним підприємствам та громадам Словаччини в рамках підтримки українських енергетичних ринків, є надзвичайно цінною.
Особлива увага була приділена можливостям розширення активності словацького бізнесу в Закарпатській області, зокрема розширенню потенціалу вітрогенерації.
Тому є необхідність зосередити увагу на розвитку додаткових енергетичних потужностей, створенні систем балансування, посиленні мереж, реалізації нових інфраструктурних проєктів та розвитку виробництва обладнання для підтримки зеленого переходу.
Співпраця з Словаччиною у реалізації цих проєктів відкриває нові можливості для України та сприятиме подальшому розвитку енергетичної системи країни.
14-15 листопада у Варшаві відбудеться міжнародна виставка-конференція ReBuild Ukraine powered by Energy.Український та міжнародний енергетичний ринок вже готується до участі у професійному заході задля вирішення питань енергетичної безпеки України!
Долучайтесь до Rebuild енергетичної галузі України!