Illustration

DB SCHENKER - ЛОГІСТИЧНИЙ ПАРТНЕР ВИСТАВКИ-КОНФЕРЕНЦІЇ REBUILD UKRAINE.

DB Schenker - один з провідних світових логістичних провайдерів, що налічує близько 76 600 співробітників у більш ніж 1 850 офісах у понад 130 країнах світу.
Компанія здійснює наземні, повітряні та морські перевезення, а також надає послуги контрактної логістики та управління глобальними ланцюгами постачання. DB Schenker підтримує своїх клієнтів на всіх етапах ланцюга постачання. Від виробника через клієнта до дистрибуції та доставлення кінцевому споживачеві. Від консалтингу, аудиту, розробки рішень для оптимізації ланцюгів постачання до надання ІТ-рішень та технологічно передового обладнання з найвищим рівнем сертифікації.
Щоб досягти своєї амбітної мети - вуглецевої нейтральності до 2040 року, компанія постійно інвестує в інноваційні транспортні рішення, відновлювані джерела енергії та вуглецево-нейтральні продукти для своїх клієнтів.
Завдяки своїм інноваційним та стійким рішенням DB Schenker створює додаткову цінність для бізнесу своїх клієнтів, підтримуючи їхню конкурентоспроможність та сприяючи їхньому розвитку.
www.dbschenker.com