Щоденно зростає масштаб збитків, які завдають бойові дії росії на території України

Щоденно зростає масштаб збитків, які завдають бойові дії росії на території України

Щоденно зростає масштаб збитків, які завдають бойові дії росії на території України майже у всіх регіонах — зруйновано житловий фонд та інфраструктуру, зупинено роботу комунальних, промислових об’єктів та багатьох локальних бізнесів.

Швидкість та ефективність відновлення країни напряму залежить від готовності Українського суспільства прикладати максимум зусиль для прискорення залучення фінансування.

Саме тому, міжнародний виставковий оператор в Україні Premier Expo запускає Міжнародний проєкт для залучення зовнішнього фінансування з метою відбудови України — ReBuild Ukraine.

Маючи багаторічний досвід проведення виставкових та ділових заходів експертного рівня у сфері будівництва (KyivBuild, Aquatherm), у тому числі і по відновленню країн у повоєнний час («ReBuild Балкани» тощо), ми маємо на меті, об’єднати та презентувати у публічному просторі державні, міжнародні та соціальні пропозиції щодо відбудови та розвитку українських місцевих громад, які постраждали під час військової агресії.

“Це довгий шлях, але ніколи не рано готуватися до того часу, коли зброя нарешті замовкне» — це слова Ігнаціо Кассіс, президента Швейцарії, які дуже влучно окреслюють ціль нашої команди ReBuild Ukraine — пришвидшення залучення фінансування на відбудову українських міст, сіл та селищ.