Підписано Меморандум про партнерство з Фондом енергоефективності

13 вересня 2022 року, командою виставок KyivBuild Ukraine, Aquatherm Kyiv та проєкту ReBuild Ukraine було підписано Меморандум про партнерство з Фондом енергоефективності.

Наша співпраця буде спрямована на підтримку стимулювання заходів з підвищення рівня енергоефективності у житловому фонді.

Залучення державних та міжнародних програм для фінансування відбудови громад.

Співробітництва у сфері енергоефективності, будівництва, енергетичного менеджменту і систем управління якістю відповідно до законодавства України, національних стандартів, кращих вітчизняних та світових практик.

Фонд енергоефективності – державна установа, яка надає інструменти для термореновації багатоквартирних будинків з ОСББ: грантів та запровадження комплексних технічних рішень з енергоефективності житлового фонду.

Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.

Програма Фонду енергоефективності реалізовується у співпраці з Міжнародною фінансовою корпорацією – IFC, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Програмою розвитку ООН (ПРООН).

Вже 19 жовтня за підтримки Фонду енергоефективності відбудеться перший масштабний офлайн форум міжнародного рівня щодо відбудови України – Recovery Forum Ukraine 2022, який об'єднає державні та місцеві органи влади з міжнародними фінансовими установами та інвесторами.

https://www.facebook.com/www.rebuildukraine.in.ua/videos/484626829943274/