New articleКоманда Rebuild Ukraine відвідала Бородянську селищну громаду

New articleКоманда Rebuild Ukraine відвідала Бородянську селищну громаду

Шафка з Бородянки тримається. Тарас Григорович сумний, з простреленою головою дивиться на понищені росією вулиці міста, в якому не було жодного військового об'єкта.

Команда Rebuild Ukraine відвідала Бородянську селищну громаду - один із найбільш постраждалих від російської військової агресії населених пунктів на Київщині.

Близько 5 тисяч людей втратили житло: зруйновано 1 147 будівель із 8 831, а площа руйнувань тільки житлових будинків склала 290 тис. кв.м. Пошкоджено 198 об’єктів промисловості. В місті знищені пожежна частина і відділення поліції, пенсійний фонд, ЦНАП, районний суд, відділення пошти та зв’язку, лікарні, школи, церкви, офіси та безліч комерційних об’єктів.

Костянтин Мороз, заступник Голови селищної ради, зазначив, що на даному етапі вони вже повністю закінчили оцінку руйнувань, а нагальною потребою є житловий фонд, заміна тепловодопостачання, знесення та консервування будинків, розмінування.

Бородянська селищна об'єднана територіальна громада має широкий інвестиційний потенціал, ділянки під забудову житла та підприємств та розвинену транспортну логістику.

Наразі вони вже співпрацюють з Червоним хрестом, ЮНІСЕФ, World Central Kitchen та урядом Литви потроху закриваючи критичні питання до опалювального сезону.

Бородянська Громада візьме участь у Recovery Forum Ukraine 2022, а організатори форуму, команда Rebuild Ukraine, наддадуть необхідну організаційну, інформаційно-аналітичну допомогу для прискорення залучення фінансування на відбудову та розвиток громади.