Illustration

Бучанська міська територіальна громада

учасник форуму Recovery Forum Ukraine 2022

Матеріали виступу

аналітичний звіт

Illustration

презентація громади

Illustration

інформаційна візитка громади

відео про громаду

звернення голови громади Анатолія Федорука до учасників форуму

сучасна Громада, у якій хочеться жити

Illustration
  • Загальна площа - 261,45 км²

  • Кількість населення – 75 282 людей

До складу бучанської міської громади входять 14 населених пункти, 1 місто та 2 селища міського типу та 11 сіл. Бучанська громада має великий туристичний та інвестиційний потенціал. Вона розташована близько до столиці України та має вигідні умови інвестування. Територією громади проходить автомагістраль загальнодержавного значення, магістральна залізниця, а також близько розміщені три міжнародні аеропорти, серед яких вантажний — всього за 5 км. Більшість території громади розташована в лісопарковій зоні, а селище Ворзель має потенціал курортного містечка.

Illustration

активна позиція

Буча є активним членом Асоціації міст України, Бучанський міський голова Анатолій Федорук очолює Київське регіональне відділення та є членом правління АМУ. Місто активно розвиває партнерство з містами країн ЄС та зареєстроване на платформі Сities4Cities.

Illustration

відповідальність

У Бучанській громаді затверджені такі документи як Стратегія розвитку Бучанської міської територіальної громади до 2029 року, Бренд Бучанської громади, Концепція цифрового розвитку Бучанської міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Illustration

потенціал

маємо експертів у сферах: будівництва, логістики (залізничне та автомобільне сполучення), авіабудування (вантажний аеропорт “АНТОНОВ”), інжинірингу, виробництва (труби, обладнання для атомних електростанцій), лісового господарства, ландшафтного дизайну та туризму.

Illustration

Bucha Techno Garden

Створена Бучанська агенція регіонального розвитку (БАРР), яка розвиває проєкт території пріоритетного розвитку Bucha Techno Garden. індустріального парку, що включає транспортний, логістичний, медичний кластери, технопарк, а також курортно-санітарну та житлову забудову на території 3433 га.

Illustration

екологічність

На території громади у 2021 році реалізовано проєкти з енергозбереження в навчальних та медичних закладах, розпочато будівництво трьох станцій знезалізнення за новітніми технологіями, існує муніципальний ландшафтний парк “Бучанський міський парк” площею 52 га.

Illustration

сучасна освіта

16 комунальних шкіл та 17 дитячих садочків,
дитячо-юнацька спортивна школа, 2 стадіони комунальної власності, 2 дитячі школи мистецтв, Пластовий вишкільний центр,
вищий приватний навчальний заклад Український гуманітарний інститут,
3 Будинки культури та мережа з 12 бібліотек.

Illustration

інклюзивність

Відкрито сучасний багатофункціональний спортивний комплекс “Академія Спорту”, двері якого відкриті абсолютно для кожного. Проєкт реалізувався з дотриманням норм інклюзивності. Тож зараз у всіх хлопців і дівчат із громад Київщини є можливість стати майбутніми призерами міжнародних змагань.

Illustration

допомога

У 2022 році створений Центр психологічної допомоги для людей, що постраждали внаслідок агресії росії проти України. Окремий напрям роботи центру — супровід родин полонених і зниклих безвісти, психологічна підтримка членів сімей загиблих, психосоціальна реабілітація людей, звільнених з полону та окупації.

  • Illustration

    Пріоритетними напрямками в роботі громади є відбудова зруйнованих об’єктів, медичний, логістичний (сполучення із залізницею та вантажним аеропортом “АНТОНОВ”), IT, науково-освітній напрямки, будівництво доріг та нової інфраструктури, фестивалі й культурні заходи, розвиток олімпійських видів спорту.

Місто Буча стало відомим великою кількістю жертв і зруйнованих будівель. Після звільнення від російських окупантів, які контролювали громаду 36 днів, всі населені пункти поступово відроджуються. Наша мета – повернути всіх наших жителів додому, задля чого Бучанська міська рада затвердила місцеву програму VDOMA KRASHCHE, яка передбачає комплекс заходів з відбудови та розвитку інфраструктури на 2022-2027 роки.

За даними ReBuild.UA руйнації зазнали 15% всіх об'єктів 

Illustration

наша мета оновити стратегію розвитку громади з метою повного відновлення економічного потенціалу регіону та раніше запланованих проєктів.

  • відбудувати 3000 пошкоджених будівель

  • відновити зруйновану інфраструктуру

  • побудувати 2 сучасні школи та 6 дитячих садків

  • побудувати нову багатопрофільну лікарню та сучасний спортивний комплекс

  • упорядкувати центр міста та розвивати проєкт Пам’яті

Illustration

бучанська громада потребує вашої допомоги та підтримки у відновленні

Федорук Анатолій Петрович

міський голова

au.vog.adar-ahcub%40adamorg08292. Київська обл., м. Буча, вул. Енергетиків 12

Illustration

Долучайся до REBUILD UKRAINE 2023

REBUILD UKRAINE - МІЖНАРОДНА виставка| конференціяЗ ВІДБУДОВИ УКРАЇНИ відбудеться у Варшаві 15-16 лютого 2023!

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ, НАПИШІТЬ НАМ!

заповніть форму для зворотнього зв'язку!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.