купи цеглину - відбудуй україну

допоможи українцям відновити свої міста та села

Illustration

750 мільярдів доларів

У наслідок військової агресії російської федерації, Україна зазнала колосальних руйнувань. Повністю зруйновані чи пошкоджені об'єкти критичної інфраструктури, житловий фонд та велика кількість підприємств. За попередніми оцінками збитки від військової агресії становлять 750 мільярдів доларів.Економіка України сильно ослаблена війною, тому для відбудови необхідна фінансова допомога від інших країн, благодійних та інвестиційних фондів.

Illustration

Ще в квіткні Компанія Premier Expo розпочала роботу над виставкою-форумом ReBuild Ukraine, мета якого допомогти постраждалим населеним пунктам отримати кошти на відбудову від міжнародних фінансових донорів.На ReBuild Ukraine представники постраждалих міст та сіл презентують свої плани з відбудови та проведуть перемовини з міжнародними організаціями для залучення коштів.

Illustration

для залучення коштів на відбудову представникам міст та сіл потрібно :

  Провести оцінку руйнувань та оцифрувати збитки.До прикладу: вартість оцінки руйнувань невеликого населеного пункту становить 200 000 грн.
  Оплатити роботу перекладачів для проведення переговорів.
  Організувати трансфер та розміщення у Варшаві, де відбудеться виставка-форум.

Необхідна сума на проведення rebuild ukraine - 16 мільйонів гривень.
Значну частину витрат нам вдалося покрити. Організаційні витрати, експертів, пошук донорів, фондів та інвесторів ми беремо на себе,а от з оцінкою руйнувань громад - просимо допомогти! Залишилось зібрати - 8 мільйонів гривень

Твій донат сьогодні допоможе відбудувати Україну завтра!

Illustration

купи цеглину - відбудуй українуцеглинка віртуальна, але ці кошти стануть фундаментом для масштабної відбудови!

До нашої ініціативи долучилися маленькі українці з різних куточків країни. Діти підготували для супермеценатів символічний подарунок – розмальовані цеглини, що є символ причетності до масштабної відбудови України!

бажаєш отримати унікальну цеглинку?

стань супермеценатом!усім, хто зробить пожертвування від 10 000 грн буде надіслана цеглина, що була розмальована власноруч дітьми з дитячогго табору у місті буча.

Illustration
Illustration
Image placeholder
Image placeholder

бажаєш отримати унікальну цеглинку?

стань супермеценатом!усім, хто зробить пожертвування від 10 000 грн буде надіслана цеглина, що була зроблена власноруч дітьми переселенцями!

зроби свій внесок у відбудову та отримай неповторну пам'ятку

Rebuild Ukraine об'єднає

icon

Тих, хто потребує допомоги в наслідок військової агресії

об'єднані територіальні громади громади та бізнес, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації

icon

Тих, у кого є можливість допомагати матеріально

держави-донори, міжнародні фонди, кредитні організації, банки, міста-побратими, меценати, благодійні організації та інші установи

icon

Тих, хто зарекомендував себе впіслявоєному відновлені об'єктів

будівельні компанії, виробники будівельного обладнання та матеріалів, постачальники продуктів та послуг, архітектори, інжинірингові та закупівельні компанії

запитання і відповіді

 • чому важливо провести Rebuild ukraine?


  Збитки від військової агресії РФ колосальні та сягають мільярдів доларів. На цей момент Україна не здатна забезпечити швидку відбудову усіх зруйнованих населених пунктів та потребує фінансової допомоги від інших країн, благодійних та інвестиційних фондів.З цією метою компанія Premier Expo організовує Rebuild Ukrane.На Rebuild Ukrane представники постраждалих громад зможуть презентувати свої проєкти з відбудови та провести переговори з фінансовими донорами для отримання коштів. Rebuild Ukraine - це можливість пришвидшити відновлення України та повернути якісне життя для мільйонів громадян.

 • на що будуть витрачені зібрані кошти?

  • Оцінка руйнувань. Для отримання коштів, громада має надати фінансовому донору документ з детальною оцінкою руйнувань. До прикладу, вартість оцінки руйнувань одного невеликого населеного пункту - від 200 000 грн.
  • Оплата роботи перекладачів для проведення переговорів з фінансовими донорами.
  • Організація трансферу і розміщення для представників постраждалих громад у Варшаві для участі у Rebuild Ukraine.
  • Інші організаційні витрати.
  • Сплата податків з благодійних внесків.

 • формат заходу?

  • Rebuild Ukraine - міжнародна платформа для залучення зовнішнього фінансування з метою відбудови України, що проходитиме у варшаві 15-16 лютого 2023.• Захід проходить у форматі форуму, експозиції руйнувань та виставки рішень.

 • Про організатора?

  Організатором Rebuild Ukrane виступає міжнародний виставковий оператор Premier Expo. Компанія працює на українському ринку з 2000 року та проводить 21 міжнародну виставку форматів в2в та в2s.Завдяки виставкам Premier Expo тисячі українських компаній налагодили співробітництво з міжнародним бізнесом та представили сотні нових продуктів, брендів і рішень.Наразі пріоритетним завданням Premier Expo є організація виставки-форуму Rebuild Ukrane, що покликаний допомогти постраждалим містам та селам залучити міжнародне фінансування для прискорення відбудови.

 • контакти організатора?

  керівник проєкту - Олена Кононенкоau.moc.ep%40oknenonokeСпівголова проєкту - Ярослав Ященкоau.moc.ep%40oknehchsay.yміжнародний менеджер проєкту - людмила денисюкau.moc.ep%40kuysined.lдиректор з маркетингу - євгенія топаловаau.moc.ep%40avolapot.yзалишились запитання?

заповніть форму і ми зв'яжемось з вами!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

вже зібрано

500 000 ₴